Ebru Şallı Soyundu Şok Görüntüler!

Ebru Şallı'nın çırıl çıplak sansürsüz görüntüleri sosyal medyayı salladı.

Ebru Şallı Soyundu Şok Görüntüler!
Ebru Şallı Soyundu Şok Görüntüler! Harun Gürcan

Eskiden Mankenlik yapan ve şimdiler de Pilatesçi sıfatıyla ekranlar da boy gösteren Ebru Şallı'nın Çırılçıplak paylaştığı fotoğraflar sosyal medyayı resmen saladı. Şallı'nın sansürsüz görüntüleri hızla yayıldı. Ebru Şallı'nın sosyal medya hesabı üzerinden paylaşılan ve güzel platesciye ait olduğu söylenen çıplak fotoğraf sosyal medyada kısa süre içerisinde gündemde yerini aldı.

TWEET YAĞMURUNA TUTULDU

Ebru Şallı'nın sosyal medya da paylaşılan bu fotoğrafın menajeri tarafından ünlü mankene ait olmadığını iddia etse de, Twitter'da fotoğraflarla ilgili binlerce tweet atıldı. Atılan tweetler sayesinde, dünyaca kullanılan ve en ünlü sosyal paylaşım platformlarından olan Twitter'da, Ebru Şallı tagı TT lisetesinde ki yerini alarak Türkiye gündeminde birinci sırayı aldı, dünya gündeminde de 5'inci sıraya oturdu. 

YANLIŞLIKLA PAYLAŞMIŞ

Ayaklıgazete'de yapılan bir habere göre de Ebru Şallı'nın çırılçıplak bir şekil de çektiği fotoğraflarını başka bir arkadaşıyla paylaşmak isterken yanlışlıkla Snapchat hesabından paylaştığı ifade edildi. 

 

Zuhal Topal Yatak Görüntüleri Şok Etti

Zuhal Topal Yatak Görüntüleri Şok Etti

Gelin adayların Sevgi ve damat adaylarından Birkan'ın yatak görüntülerinin çıkmasının ardından şimdi de damat adayı Birkan ile gelin adayı Esmira'nın yatak görüntülerinin çıkması herkesi şok etti.

 

FOTOĞRAFLAR ŞALLI'YA AİT DEĞİL

Sosyal medya da yerini alan söz konusu fotoğraflarla ilgili olarak o kişinin Ebru Şallı olup olmadığı tarışılmaya başlandı. Şallı'nın menajeri paylaştığı açıklamayla fotoğraftaki şahsın Ebru Şallı olmadığını söyledi. Ebru Şallı'nın menajeri tarafından yapılan açıklama: "Bugün itibariyle bir takım gazeteci ve internet yayıncısıyla irtibata geçen tanımadığımız bazı şahısların temsil ettiğimiz Ebru Şallı'ya ait olduğu iddia edilen fotoğrafları yayınlamaya çalıştıklarını öğrendik. Söz konusu fotoğraflar kesinlikle Ebru Şallı'ya ait değildir ve bu konuda gerekli tüm yasal yollara başvuruyoruz. Konunun vahameti nedeniyle bu tür fotoğrafların kullanılmamasını/yayınlanmamasını önemle rica ediyoruz. Aksi halde bu fotoğrafları yayınlayanlarla ilgili yasal başvuruda bulunmak zorunda kalacağımızı bildiririz."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu