Microsoft, Daha Yeni Özelliklerin Yakında Çıkacağını Açıkladı

Windows 10'a yeni güncelleme en sonunda geliyor.

Microsoft, Daha Yeni Özelliklerin Yakında Çıkacağını Açıkladı
Microsoft, Daha Yeni Özelliklerin Yakında Çıkacağını Açıkladı Harun Gürcan

Aylarca bekledikten sonra, Microsoft bu ayın başlarında Creators Update'i nihayet yayınladı.

Windows 10'un bu son sürümü, sanal gerçeklik desteği ve sosyal medyada büyük güncellemeler de dahil olmak üzere popüler işletim sisteminde bir dizi iyileştirme getiriyor.

3D MODELLEME KOLAYLAŞIYOR

Ayrıca, 3D modeller ve öğeler oluşturmakta ve yaratmada her zamankinden daha kolay hale getiren tamamen yeni bir Paint 3D uygulaması bulunuyor.

Paint 3D, hepsi çevrimiçi olarak ve hatta gerçek hayatta yazdırılabilen özelleştirilmiş seçeneklerle birlikte önceden ayarlanmış bazı modellerle 3D modellemeye katılmanın basit bir yolunu sunar.

Microsoft'un Windows 10, dünya çapında 400 milyondan fazla aktif cihaz bulunduğunu ortaya koyan ABD teknoloji firmasıyla oldukça popüler olduğunu kanıtladı.

Bu rakam, yazılımı Windows'un şimdiye kadarki en hızlı kabul edilen sürümü haline getiriyor.

 

Şimdi Microsoft, giderek artan sayıda kullanıcının bir sonraki güncellemeyi ne zaman alacaklarını öğrenmesini istiyor gibi görünüyor.

Bunu yapmak için Microsoft, yalnızca yılda iki kere öngörülebilir bir özellik yayınlama zaman planlaması yapmayı taahhüt ettiğini açıkladı.

Bu, her Mart ve Eylül aylarında güncellemelerin kullanıcıların bilgisayarlarında gerçekleşeceği anlamına geliyor. Microsoft, Sonbahar 2017'de bir güncelleme geldiğini zaten teyit ediyor.

Her Windows 10 özellik sürümü 18 ay boyunca servis edilecek ve desteklenecektir. Bu, Microsoft'un geçerli Windows 10 yaklaşımıyla tutarlı olmakla birlikte, Office 365 ProPlus ile uyum sağlayarak kuruluşlara daha netlik ve öngörülebilirlik katmaktadır.

Buna ek olarak, System Center Configuration Manager, Office 365 ProPlus ve Windows 10 için bu yeni hizalı güncelleme modelini destekleyecek ve hem dağıtmayı hem güncel tutmayı kolaylaştıracaktır

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu