Ali Poyrazoğlu'ndan Skandal İddialar

Yeşilçam'ın usta oyuncusu Bülent Kayabaş bugün son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze töreninde konuşan yakın arkadaşı Ali Poyrazoğlu, "Bülent, son zamanlarında ölmeden gömüldü" dedi.

Ali Poyrazoğlu'ndan Skandal İddialar
Ali Poyrazoğlu'ndan Skandal İddialar Harun Gürcan

Tedavi altında tutulduğu hastanede geçtiğimiz gün 72 yaşında hayata gözlerini yuman tiyatro ve sinema sanatçısı Bülent Kayabaş, son yolculuğuna uğurlanıyor. Sanatçı Ali Poyrazoğlu, kalın bağırsak kanseri sebebiyle hayatını kaybeden 38 yıllık arkadaşı Kayabaş'ın yıllardır kendisine iş gelmediği için çok üzgün olduğunu ifade etti

SON GÜNÜNDE YALNIZ KALMADI

Bülent Kayabaş'ı adına yapılan ilk tören Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nde gerçekleşti. Kayabaş'ın Türk bayrağına sarılı olan tabutu saat 09.50 sularında Muhsin Ertuğrul Sahnesi'ne getirildi. Törene ilk olarak Kayabaş'ın ailesi olmak üzere bir çok sanatçı dostları ve sevenleri iştirak etti. Rutkay Aziz, Orhan Aydın, Süha Uygur gibi isimler törene katılanlar içerisinde yerini aldı.

HASTALIĞINI SEYİRCİLERDEN SAKLAMIŞ! 

Usta anatçı Ali Poyrazoğlu, kalın bağırsak kanseri sebebiyle yaşama gözlerini yuman 38 yıllık arkadaşı Bülent Kayabaş'ın çok uzun zamandır kendisine iş gelmediği için çok üzgün olduğunu ifade etti. Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nde düzenlenen törende CNN TÜRK muhabiri Fulya Öztürk'e konuşan Poyrazoğlu, hastalık sürecinde Bülent Kayabaş'ın yaşadıklarını anlatırken de gözyaşlarını tutamadı. Bülent Kayabaş'ın çok fedakar, aydın, birbirini bağrına basmış bir Türkiye hayali ile yaşayan bir insan olduğunu söyleyen Ali Poyrazoğlu, "Disiplinli bir sanatçıydı. Hastalandığı zaman ilk bana haber verdi. Doktordan çıkmış, telefon etti, hastanenin önün çağırdı. Gittim, kanser olduğunu söyledi. Disiplinli bir hasta olmasını ve hep beraber meydan okuyacağımızı söyledim. Bizimki palavra tabi. O çok kahraman bir şekilde kanser hastalığına meydan okudu. Bu zor bir şeydir. Meydan okumak gerekir. Seyirci üzülür diyerek hastalığını saklamaya karar verdi. Beş yıldır ağır tedavi görüyordu. Sabah kemoterapi oluyordu, akşam sahneye çıkıyordu. Böyle direndi. Son zamanlarda da ölmeden gömülmesi, insanların görmezden gelmesi zor bir şey. Hiç aranmaması, hatırlanmaması, hiçbir iş teklif edilmemesi, daha ölmeden ölmüş gibi davranılması onu çok üzüyordu. Yaşarken vefasızlık, unutulmuşluk bilincine uğradığını görüyoruz. Bu Bülent'i çok üzerdi, haklıydı da." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu