Cumhurbaşkanı Resmen Zehir Kustu

Cumhurbaşkanı Erdoğan katıldığı etkinlikte çok sert konuştu ve "Zalimlere karşı sesimizi yükselttiğimiz için birileri ne diyor? 'Diktatör' diyor. Varsın desinler, biz sesimizi bunlara karşı yükseltmeye devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

Cumhurbaşkanı Resmen Zehir Kustu
Cumhurbaşkanı Resmen Zehir Kustu Harun Gürcan

Katıldığı etkinlikler de yaptığı konuşmada Suriye'de yaşanan olaylarla ilgili olarak söylenenlere karşı çok sert konuştu. Erdoğan olaylar hakkında şu ifadeleri kullandı, "Kutlu doğumun hepimiz için silkinişe ve yeniden dirilişe neden olmasını diliyorum. O, israfı sevmediği için cimriliği de sevmezdi. O, insanların en merhametlisiydi. Büyüklerin yol açtığı savaşların faturası çocuklara ödetilmemeli. Suriye'de katledilen 1 milyona yakın masumun sesine kulak vermeyen Müslüman, Peygamberimizin tavsiyelerinden hangisine uyduğunu kabul edebilir?"

"DİKTATÖR DİYOR VARSIN DESİNLER!"

"Bunlara (zalimler) karşı sesimizi yükselttiğimiz için birileri ne diyor? 'Diktatör' diyor. Varsın desinler, biz sesimizi yükseltmeye bunlara karşı devam edeceğiz. Bölgemizin her köşesinde oluk oluk müslüman kanı akarken hakkı söylemezsek sorumluyuz. "Müslümanın müslümana zulmüdür" Müslümanlar arasında zehirli nifak sarmaşıkları kol geziyorsa bunun sorumlusu biziz. Arakan, Türkistan, Keşmir ve Afrika'nın birçok yerinde yaşanan görüntüler utanç kaynağıdır. Suriye ve Irak'ta yaşanan müslümanın müslümana zulmüdür. İslam dünyasının yaşananlara sessizliği üzüntü verici. Filistin meselesinin sürmesinin en önemli sebebi Müslümanların kendi aralarındaki çekişmeler değil midir?" dedi ve Müslüman ülkelerinde yaşanan bu üzücü olayların diğer ülkeler tarafında sessizce izlenmesi konusunda üzüntü duyduğu sert bir tavırla dile getirirken, kendisine karşı ithamlar da bulunanlara karşı da sessiz kalmayacağını söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu