Survivor 22 Nisan Dokunulmazlık Oyunu

Tv8 ekranlarında ki Survivor 2017 yarışmasında 22 nisan akşamı dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor 22 Nisan Dokunulmazlık Oyunu
Survivor 22 Nisan Dokunulmazlık Oyunu Harun Gürcan

Survivor 22 Nisan Dokunulmazlık Oyununu kim kazandı. Ünlüler ve Gönüllüler arasında kıyasıya rekabet içinde geçen yeni bölümde Survivor kim elenecek. İşte Survivor 22 Nisan Dokunulmazlık Oyunu kazanan takımı.

Survivor 22 Nisan cumartesi günü Tv8 ekranların da yayınlan yarışmada ünlüler ve gönüllüler Dokunulmazlık Oyununu için kıyasıya yarıştı. Peki oyunu kim kazandı? Ünlüler ve Gönüllüler takımı nefes kesen mücadelede çıkardı yarışmanın kazananı kim oldu? Her zaman ki gibi yarışmacıları zorlayan bir parkurda yarışan oyunculardan gülen taraf merak ediliyor. Yarışmanın sonlarına doğru gelirken özellikle Ünlüler takımında kişi sayısı olarak az kalsada Gönüllüler takımının son SMS oylamasında Pınar'ı elemesi izleyenleri şok etti.

DOKUNULMAZLIK KİMİN?

Survivor 22 Nisanda izleyiciyle buluşan son bölümü kazanan takım kim oldu? Survivor'ın bu hafta ki oynanan Dokunulmazlık oyununu cumartesi günü kazanan takım Gönüllüler takımı olmuştur. Çok zorlu sakatlıklar yaşayan Ünlüler, Serhat Akın dahil sakat bir şekilde yarışmaya katılırken Anıl yarışmak istmesi tepkileri üstüne çekti. Bu durumda elenmekte yenilmekte kaçınılmaz görünüyordu. O kadar sakatlıkla yarışmayı tamamlayan Gönüllüler zor oyunu kazanmayı bildi ve ödül oyunu sonrası nefes aldı.

EN ZORLU ADA KONSEYİ 

Survivor'un vazgeçilmezlerinden biri olan ada konseyi bu hafta da yarışmacılara zorlu ve üzücü anlar yaşatacak gibi görünüuor. Ada konseyinde bu hafta Ünlüler takımı kimin adını yazacağı merakla bekleniyor. Ünlüler takımında neredeyse her hafta ismi yazılan ancak SMS oylamasında büyük bir başarı elde eden Şahika ve Adem yine en büyük eleme adaylarından biri olacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu