Apple'ın bildirdiği iPhone Güncellemesi Kaba Bir Düzeltme Eki Verebilir

Apple'ın iPhone için bazı büyük planları olduğu bildirildi, ancak üretim sürecinin iyi olup olmadığı söylentinin konusu.

Apple'ın bildirdiği iPhone Güncellemesi Kaba Bir Düzeltme Eki Verebilir
Apple'ın bildirdiği iPhone Güncellemesi Kaba Bir Düzeltme Eki Verebilir Harun Gürcan

Geçtiğimiz hafta, Apple'ın önemli bir iPhone güncelleme inşa etme planları birkaç söylentinin konusunu oluşturuyor. Bu söylentilerden biri, telefonun gerçekte sunabileceği şeyleri, büyük ekran ve yeni tasarım da dahil olmak üzere tartıştı. Fakat Apple, bazı arz sorunları nedeniyle serbest bırakılmasını isteyen Apple'ın raporlarıyla çevrelendi. Apple'ın umduğu yerden daha farklı bir tasarım düşünebileceği, çünkü parmak izi teknolojisinin seveceği yere gitmediği yönünde de bir konuşma var.

YENİ BİR TASARIM GELEBİLİR!

Şirket ayrıca, canlı yayın yapan uygulamalara yönelik denetimleri uygulamak isteyen Çinli denetleyiciler için bir hedef oluşturdu ve şirket, tamamen bir şekilde yeşil malzemelerden ürünler üretmeye kendini adamış olduğunu açıkladı. Apple, bu yıl üç iPhone'u hazırladı ve bir de elden geçirilmiş bir tasarım getireceğini söyledi. Bu üçüncü ahize, Apple'ın uzun süredir dayandığı sıvı kristal ekran yerine, tamamen cam bir tasarıma sahip olabilir ve ekranında organik ışık yayan diyot (OLED) teknolojisi kullanabilir. Apple ayrıca biraz eğrili bir ekran ve ekranı 6 inç civarına yükseltmek için ön çerçeveleri kaldırmayı düşünüyor olabilir. Apple'ın sattığı en büyük iPhone olan iPhone 7 Plus, 5.5 inç ekrana sahip. Web'de bu hafta ortaya çıkmış bir iPhone şeması olduğu iddia edilen bir resim. Şematik, olası bir iPhone'un arka panelini gösterir. Çok açığa çıkarmazken çift objektifli kamera için dikey hizalı bir delik ve Apple'ın parmak izi algılayıcısı için bir delik daha görünüyor. Apple'ın şu anda iPhone'un ön yüzünde bir parmak izi algılayıcısı var ve iPhone 7 Plus'da şirketin çift mercekli kamerası yatay olarak hizalı. Bununla birlikte, şemanın gerçek olup olmadığı bilinmiyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu