WhatsApp iPhone Güncellemesi, Siri'ye Okumak İçin Yetenek Veriyor

WhatsApp'tan yep yeni bir güncelle iPhone kullanıcılarına sunuldu.

WhatsApp iPhone Güncellemesi, Siri'ye Okumak İçin Yetenek Veriyor
WhatsApp iPhone Güncellemesi, Siri'ye Okumak İçin Yetenek Veriyor Harun Gürcan

WhatsApp, Siri'nin en son mesajlarınızı okuma yeteneği ile birlikte şık ve görsel gelişmeler getiren yeni bir iPhone güncellemesi yayınladı. Yeni WhatsApp güncellemesi (v2.17.2) artık App Store aracılığıyla kullanıma sunulmuştur.

SİRİ MESAJLARI OKUYOR

WhatsApp'ın yaklaşık 89MB boyutundaki en son sürümü dört önemli güncellemeyi vurguluyor - Siri'den en son mesajlarınızı okumasını isteyebilirsiniz; Çağrılar sekmesinde, Kişi bilgileri ve Grup bilgi ekranlarında görsel iyileştirmeler; Güncellemeler ekranında bir kerede birden fazla statü seçme olanağı; bunları iletebilir ve silebilirsiniz; Ve Farsça dil desteği. 

Siri ile ilgili güncellemeden bahsederken, WhatsApp Zaten Siri aracılığıyla WhatsApp iletileri oluşturup göndermenize izin veriyor. Yeni güncelleme bilgisi, Siri'ye son mesajları elinize alıp göndermenizi sağlar; bu, örneğin sürüş sırasında kullanışlı olur.

İşlevsellik yalnızca okunmamış bazı mesajlarınız varsa çalışır. "Hey Siri, son WhatsApp mesajım okuyun" gibi bir şey söyleyin ve Siri size yeni mesajları okur ve ardından bir cevap oluşturmanızı ister. Daha sonra mesajı Siri'ye dikte ederek cevaplamayı seçebilirsiniz. Yeni özelliği denedik ve söz verildiği gibi çalışıyor gibi görünüyor. Siri en son çıkan iletilerinizi okuduktan sonra ikinci kez okumayacağını da belirtmelisin. Ayrıca, bu özellik yalnızca iOS 10.3+ üzerinde olan kullanıcılar için de geçerli olacaktır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu