Bose Firması Tele Kulak Suçlamasına Karşı Cevap

Bose firması yapılan suçlamaları yalanladı.

Bose Firması Tele Kulak Suçlamasına Karşı Cevap
Bose Firması Tele Kulak Suçlamasına Karşı Cevap Harun Gürcan

Bose, müşterilerine casusluk yapmak için kablosuz kulaklıkları kullanmıyor, şirket Cuma günü yaptığı açıklama da oldukça ısrarlı. Açıklamada, müzik devi, dinledikleri müzik, podcast'leri ve diğer şeyleri saptamak suretiyle insanların gizlilik haklarını ihlal ettiğini iddia eden son bir davayı kınadı. Bose web sitesinde yaptığı açıklamada. "Sınıf aksiyon davalarının doğasını anlıyoruz. Ve hukuk sistemiyle bize karşı yapılan enflamasyona karşı, yanıltıcı iddialarla mücadele edeceğiz. " dedi

ÖNEMLİ OLAN GÜVEN

"Şimdilik, doğrudan sizinle konuşmak istiyoruz" dedi. "Hiçbir şey bizim güvenimizden daha önemli değil. Bu güveni kazanmak ve tutmak için yorulmadan çalışıyoruz ve 50 yılı aşkın bir süredir var. Bu asla değişmedi ve asla geçmeyecek. Bose Connect Uygulamasında, iletişim bilgilerinizi dinlemiyoruz, bilgilerinizi satmıyoruz; sizi veya başka birisini adıyla tanımlamak için topladığımız hiçbir şeyi kullanmıyoruz.

Bose, "Eğer bilmeniz gereken başka bir şey varsa, bizden direkt olarak duyacaksınız."

Kyle Zak tarafından Salı günü Chicago'da açılan federal dava, müşterilerinin gizliliği için Bose'nun "toptan ihmalini" durdurmak için bir önlem almak istiyor - özellikle de ücretsiz Bose Connect uygulamasını Apple veya Google Play mağazalarından akıllı telefonlarına indirenler adına.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu