İnstagram Artık Çevrimdışı Çalışıyor

İnstagramdan yeni güncellemeyle beraber android kullanıcılarının yüzü güldü.

İnstagram Artık Çevrimdışı Çalışıyor
İnstagram Artık Çevrimdışı Çalışıyor Harun Gürcan

Bu gün bir cep telefonuna sahip olmak, yiyecek ve su tüketimine eşdeğer olma özelliğine sahip. Hayatta kalabilmek için gerekli şeylerin yanı sıra neredeyse yaptığımız her harekete karşı aşırı uyumlu derecede düzenlenmiş Instagram yayınlarıyla çevrimiçi olarak kullanılırken. Artık yeni güncellemeyle beraber telefonlarımızın üst köşesindeki küçük çubukların ortadan kaybolduğunda, bizi "Hizmet Yok" gibi bir duruma düşürdüğü ve zayıflayan bir dünyaya bıraktığında korkunç anı hepimiz biliyoruz. Neyse ki Instagram'ın yeni güncellemesi, ölü bir bölgeye sıkıştıysak bile uygulamayı kullanmamızı sağlayacak.

7/24 HİZMET ÖZELLİĞİ 

Yakında, resimlerimiz gibi Online Instagram özet akışlarında da gezinebilir, arkadaşlarımızı da takip edebilir ve telefonlarımız çevrimdışı olduğunda yorumlar bırakabiliriz. Başka bir deyişle, takipçilerinizin hayatına 7/24 erişebiliriz. Instagram, 19 Nisan'da F8'de görkemli haberlere katılarak, özelliklerinin çoğunun internet hizmeti olmadan çalışmasına izin verdiğini iddia ederek, TechCrunch'ın raporladığını bildirdi.

iPHONE İÇİNDE GÜNCELLEME GELECEK

Bir Instagram mühendisi olan Hendri, kullanıcıların daha önce yükledikleri eski profillerin ve içeriğin yanı sıra "Keşfet" sekmesinin önceden yüklenmiş sürümlerini görüntüleyebileceklerini söyledi. Bir kullanıcı bir başkasını sevdiğinden, yorum yaptığı, izlediği veya izlemeyi kaldırdığında, işlemler hizmet tekrar başlatıldığında işlenecektir. Görünüşe göre, tek dezavantajı güncelleme yalnızca Android'lerde mevcut olmasıdır. Bununla birlikte, Instagram TechCrunch'a, iPhone kullanıcılarının internetsiz olarak da çalışabilmeleri için şu anda iOS için bir güncelleme araştırıyor olduklarını söyledi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu