Survivor 23 Nisan Eleme Adayları

Survivorun bu haftaki eleme adayları belli oldu.

Survivor 23 Nisan Eleme Adayları
Survivor 23 Nisan Eleme Adayları Harun Gürcan

Survivor'da oynanan dokunulmazlık oyununda bugün ilk defa farklı bir oyun oynandı. Yarışmacılar bugün ki dokunulmazlık oyunun da havuz içerisinde su topu oynadılar. Oyunda 10 sayı atan takım 1 puan öne geçiyor. Gönüllüler takımı büyük bir hırsla ünlüler takımını yenmeyi başardı ve dokunulmazlığı kazandı.

ÜNLÜLER TAKIMI ZOR DURUMDA!

Survivor 2017nin 23 Nisan da oynanan bireysel dokunulmazlık oyununu Adem Kılıçcı kazandı. Ada konseyine giden ünlüler takımı, Serhat, İlhan Mansız, Sema üçlüsünden birinin adını yazarak eleme potasına takımın güçlü isimlerinden birini sokmak zorunda kalacak. Survivor 23 Nisan ada konseyinde çıkacak eleme adayı seyirciler tarafından büyük merak konusu olmaya başladı.

ÜÇÜNCÜ ELEME ADAYI KİM?

Ünlülerin üst üste kaybettiği dokunulmazlık oyunları sonrası bu hafta da eleme adaylarının tümü ünlülerden. Bu hafta ki eleme adayı olacak üçüncü isim merakla bekleniyordu. Bugün ki ada konseyinde ünlüler takımında üçüncü eleme adayı belli oldu. Ünlülerin üçüncü eleme adayı Sema oldu. Bu durumda ünlüler takımında ki eleme adaylarının tümü kızlar oldu ve bütün ünlü kızları eleme potasına girmiş oldu. Survivor 2017'nin bu hafta ki SMS oylaması başladı. SMS oylamasında en az oyu alan yarışmacı 25 Nisan Salı günü adaya veda edecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu