İyi Niyet Elçisinde Nefis Konser

UNİCEF'in İyi Niyet Elçisi olarak seçilen Seşika Kutluer'in flüt konseri oldukça büyük ilgi topladı.

İyi Niyet Elçisinde Nefis Konser
İyi Niyet Elçisinde Nefis Konser Harun Gürcan

UNICEF'in İyi Niyet Elçisi, Devlet Sanatçısı Şefika Kutluer'in Mersin'in Tarsus İlçesi'nde flütü ile verdiği konser Mersin halkı tarafından büyük ilgi topladı. Tarsus Benim, Tarsus Hepimizin' isimli etkinlik çerçevesinde yapılan konsere Kaymakam Yüksel Ünal, Büyükşehir Belediye Başkanı MHP'li Burhanettin Kocamaz, Tarsus Belediye Başkanı MHP'li Şevket Can, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı H.Ruhi Koçak, turizmciler, gurme ve turizm yazarları, kanaat önderleri, sivil toplum kuruluş yöneticileri ve vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Etkinlikten önce Mersin SEV Okullarında açılan eski sikke sergisi de katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü.

TEKİLCİLİKTEN ÇOĞULCULUĞA TAŞIMAK ADINA

'Tarsus Benim Tarsus Hepimizin' etkinliğinde konuşma yapan Dr. Ali Cerrahoğlu, düzenlerdikleri etkinliğin 'Tarsus Benim' adı ile yapıldığını belirterek, "Etkinliğimizi tekilcilikten çoğulculuğa taşımak adına Tarsus Hepimizin eklentisi ile tüm topluma yaydık" dedi. Belediye Başkanı Şevket Can ise, etkinlikte ki amaçlarının birlik ve beraberlik içerisinde neredeyse 54 ilden büyük olan Tarsus'u kültürel zenginliklerini tanımak olduğuna değinerek Tarsus'a katkı sağlayacak her türlü etkinliğe destek olacaklarını da belirtti.
Konuşmalar bittikten sonra Şefika Kutluer'e şef, piyanist Erol Erdinç eşlik etti ve ikili katılımcılara güzel bir flüt dinletisi sergilediler. Sanatçılar klasikten, caza eserler seslendirerek etkinliğe katılanları büyüledi.


 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu