Ebru Şallı'ya Ait Olduğu İddia Edilen Çıplak Fotoğraf Kimin?

Geçtiğimiz günler de sosyal medyayı sallayan Ebru Şallı'nın olduğu iddia edilen çıplak fotoğraf kimin?

Ebru Şallı'ya Ait Olduğu İddia Edilen Çıplak Fotoğraf Kimin?
Ebru Şallı'ya Ait Olduğu İddia Edilen Çıplak Fotoğraf Kimin? Harun Gürcan

Eski manken Ebru Şallı'nın sosyal medya hesabı aracılığıyla geçtiğimiz günlerde yayınlandığı iddia edilen bir çıplak fotoğraf gündeme damgasını vurmuştu. O fotoğraf halen gündemi meşgul etmeye devam ediyor ve daha da devam edecek gibi görünüyor.

EBRU ŞALLI "FOTOĞRAF BANA AİT DEĞİL"

Fotoğraf ortaya çıkar çıkmaz çok kısa sürede müthiş bir hızla yayılan fotoğraf Twitter'da trend topic olmayı başardı. Ayrıca bu fotoğraf ile ilgili olarak yüzlerce belki de binlerce yorum yapıldı. Bir süre sonra bu çıplak fotoğrafla ilgili bir açıklama yapan Ebru Şallı cephesi avukat aracılığıyla bir açıklamada bulundu ve iddiaları yalanladı.

SEREN SERENGİL "EBRU BENİM YANIMDA GİYİNİYOR"

Ebru Şallı'ya ait olduğu söylenen ve hızla yayılan çıplak fotoğraf Duymayan Kalmasın gündemini de meşgul etti ve üzerine yorumlar yapıldı. Fotoğrafın kendisine bu hafta sonu başka bir şahıs tarafından yollandığını ifade eden Serengil, bu kişinin Ebru Şallı olmadığını ifade etti

Serengil'in Duymayan Kalmasın programında yaptığı açıklamasıysa şu şekilde oldu: "Ebru Şallı'nın göğüslerinin arası çok açık ve göğüsleri paylaşılan fotoğraftaki gibi sarkık değil, o benim yanımda da soyunup giyindiği için net bir şekilde biliyorum. Aynı zamanda fotoğraftaki kişi daha yaşlı ve kilolu bir kadın. Ebru Şallı benim yanımda giyiniyor o fotoğraftaki kişi kesinlikle Ebru değil."


Seren Serengil, Canlı Yayında Ebru Şallı'nın... paylaşan: haberler

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu