İçerde 39. Bölüm Üzücü Final

Show TV de her pazartesi yayınlanan İçerde dizisinde Melek karakteri olarak tanıdığım Bensu Soral üzücü bir şekilde hayatını kaybederek diziye veda etti. Melek karakteri diziden ayrılmasıyla İçerde dizisinin final yapacağı kesinleşti. İçerde Final tarihi 39. bölümde gerçekleşecek.

İçerde 39. Bölüm Üzücü Final
İçerde 39. Bölüm Üzücü Final Harun Gürcan

Show TV'de ekranlara gelen İçerde dizisinde Melek karakteri olarak tanıdığım Bensu Soral ölerek diziden ayrıldı. Melek karakterinin ölmesiyle beraber İçerde dizisinin de final yapacağı kesin olarak belli oldu. İçerde Final tarihi 39. bölümde gerçekleşecek.

İzleyiciler tarafından ölüp ölmediğiyle ilgili akıllar da soru işaretlerini cevap arayan izleyiciler 1 haftadır ekran başına kilitlenmiş durumda. İçerde dizisinde izleyicileri büyük şok bekliyor. İçerde'nin Melek'i Bensu Soral resmen diziye veda etti. Diziye veda ettikten sonra ise şu şekilde konuştu "Bu meslek bana cok sey ogretti. Öncelikle hep daha iyi olmayi hep daha ileri gitmeyi derinleşmeyi görmediğim ama hep hissettiğim Melek gibi insanlar ile olan koşulsuz sevgiyi..ve bu sevgiye layık olabilmek adına gücümün alnımın terince her şeyi yapabilmeyi.. umarım buna layık olabildim umarım bundan sonra ki tüm işlerimde de layık olabilirim .. başta tüm izleyen ve destek veren tüm izleyicilerimiz olmak üzere ay yapım ailesine ve çok değerli yönetmenlerime, oyuncu arkadaşlarıma ve ekibimize sonsuz teşekkür saygı ve sevgilerimle" diyerek resmen ayrıldığını izleyenlerle paylaşmış oldu.

İÇERDE'DEN FİNAL GELİYOR!

SezonA başlamadan önce 1 sezon süreceği belirlenen İçerde dizisi aldığı yüksek reytingler almasından sonra devam edeceği düşünülüyordu. Fakat oyuncularla yapılan anlaşma nedeniyle 39 bölüm olarak sözleşme yapılmıştı. Melek'in ölmesiyle beraber İçerde dizisinin 1 sezon devam edeceği ve sezon sonunda herkesle anlaşıldığı üzere final yapacağı kesin olarak belli oldu. Gelecek haftalarda ilk olarak Alyanak anlaşma gereği ölerek diziden ayrılacak.

Finalde abiler kardeşler bulaşacak ve dizi resmen bitmiş olacak. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu