Küçük Çocuk Anne Babasını Şikayet Etti

Polise anne babasının baygın olduğunu ihbar etmesi üzerine polisler harekete geçti. Bonzai içtikleri belirlenen anne ve baba hastaneye gitmeyi redetti.

Küçük Çocuk Anne Babasını Şikayet Etti
Küçük Çocuk Anne Babasını Şikayet Etti Harun Gürcan

Eskişehir'de yaşayan ailenin iki küçük kız çocukları, sentetşk uyuşturucu madde olan bonzai kullanan anne ve babasını polis ekiplerine bildir. İki kız kardeşin bu ihbarı anne babanın hayatını kurtardı. Gözyaşları arasında kalan iki kardeşe polis bir meyve suyu verdi ve polis memurunun verdiği meyve suyu ile iki kardeş sakinleşti.

SAĞLIK KONTROLNÜ REDETTİLER

Kumlubel mahallesinde devriye gzen polis ekiplerini 8 yaşındaki Sevcan ile 6 yaşındaki Sevim kardeşler durdurdu ve kan donduran bir ihmarda bulundu. Evde anne ve babasının baygın olarak bulunduğunu söyleyen iki minik kardeş polis ekiplerinden kendilerine yardım etmelerini istedi. Çocukların ihbarı üzerine ekipler, olay yerine 112 Acil Sağlık ekiplerini çağırdı. Olay yerine intikal eden sağlık ekipleri, anne ve babaya olay yerinde müdahale etti. Anne ve baba hastaneye gitmeyi reddetti. Bu esna da iki küçük kardeş, bir süre ağladılar. Minik kardeşler bir polis memuru tarafından verilen meyve suyunu içerken sakinleşti. İki küçük kız kardeş verilen bir meyve suyunu paylaşarak içti.

''ANNEME SİGARA VERDİLER, İÇTİKTEN SONRA BAYILDI''

Sağlık ekiplerinin müdahale ettiği sıra da baba, bisikletle evden çıktı ve yemek almaya gitti. Daha sonra olaydan bahseden 8 yaşındaki Sevcan, eve iki kişinin geldiğini ileri sürerek, "Anneme sigara verdiler. İçtikten sonra bayıldı. Biz de polise söyledik. Onlar da bize sağlık ekiplerini çağırdıklarını anne ve babamın iyileşeceğini söyledi." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu