Zuhal Topal Naz'ın Bodrum Kaçamağı

Zuhal Topal'la izdivaç programında taliplerini arayan Naz'ın haftasonu Bodrum kaçamağı Zuhal Topal'ı kızdırdı.

Zuhal Topal Naz'ın Bodrum Kaçamağı
Zuhal Topal Naz'ın Bodrum Kaçamağı Harun Gürcan

Geçen hafta Naz'ın; "Zuhal Abla, ben artık programa katılmak istemiyorum. Bugün son defa Ali ile konuşmak istiyorum" demesi üzerine Ali ve Naz yüz yüze geldi ve Ali, Naz'ın gözyaşlarına dayanamamış ve ikili romantik bir kavuşma yaşamışlardı.

"BEN İSTESEM DE İZİN VERMEYİN"

Ali ve Naz, bugün Zuhal Topal'la izdivaçın canlı yayınındaydılar. Hasta olduğu için serumla ayakta duran Ali; "Bugün çok hastayım. Konuyu çok fazla uzatmak istemiyorum. Hafta sonu da hastaydım. Naz beni bırakıp, tatile gitti. 'Gitme' dedim gitti. Ben, sevdiğim kişi hasta olduğunda başucundan ayrılmam. Naz'ın beni sevdiğini sanmıştım; ama yanılmışım. Ben bu yola çıkmadan, bitirmek istiyorum. Sizden de bir şey rica ediyorum Zuhal Hanım, ben istesem bile siz Naz'la birlikte olmama izin vermeyin" dedi.

Ali'nin bu sözleri üzerine kendisinin haklı olduğunu düşünen Naz; "Hafta sonu tatil yapmak için Bodrum'a gittim. Ali'ye haber verdim. 'Birlikte gidelim' dedim, gelmedi. Ali benim eşim değil, erkek arkadaşım. Bu nedenle ben izin almam, sadece haber veririm" şeklinde konuştu.

ZUHAL TOPAL'DAN BÜYÜK REST

Sizin durumunuz artık yılan hikayesine döndü diyen Zuhal Topal; "Bana sakın bundan sonra kimse Naz ve Ali diye gelmesin" diyerek ikiliye resti çekti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu