Survivor 2017 25 Nisan Elenen kim Oldu?

Survivor'un bu haftasında ünlüler takımından elenen kim oldu? 25 nisan survivor elenen isim?

Survivor 2017 25 Nisan Elenen kim Oldu?
Survivor 2017 25 Nisan Elenen kim Oldu? Harun Gürcan

Survivor 2017'de 25 nisan sms oylması sonucu adaya veda eden isim oynanan dokunulmazlık oyunlarının ardından belli oldu. Ekranların birçok kişi tarafından büyük ilgi gören yarışması survivor'da nefes kesen mücadeleler hızla devam ediyor. Ünlüler takımı ödül oyunlarında gösterdikleri başarıları bir türlü dokunulmazlık oyunlarında gösteremiyor ve adaya bir bir veda ediyorlar. Bu hafta da ünlüler takımından bir kişi survivor'a veda etti. Peki, survivor'da kim elendi? İşte, survivor'da adaya veda eden isim.

SURVİVOR 25 NİSAN ELENEN İSİM KİM?

Survivor 2017'de bu hafta kim elendi sorusu bu akşam gerçekleşen ada konseyinde belli oldu. Herkesin merakla beklediği Survivor'da kim elendi sorununun yanıtını Acun Ilıcalı, SMS oylamasının sonuçlarına göre açıkladı. Ünlüler takımı bu haftayı oldukça kötü geçirdiler. Yaşanan kavgalar ada hayatını oldukça etkilemeye başladı. Bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarında ünlüler takımı ödül oyununda ki başarılarını gösteremeyerek oynanan 2 dokunulmazlık oyununu da kaybederk eleme adaylarını belirlemek zorunda kadlı. Bunun üzerine gerçekleşen ada konseyinde ilk aday Sabriye Şengül oldu. Furkan Kızılay'ın bireysel dokunulmazlığı kazanmasıyla birlikte ikinci adayı söyleme hakkı doğmuştu. Bunun üzerine Furkan Kızılay, Şahika Ercümen'in adını verdi. Kaybedilen son dokunulmazlığın ardından ise Sema Apak takım kararıyla üçüncü aday olmuştu. Bu akşam yapılan halk oylamasıyla ünlüler takımına veda eden isim belli oldu. Bu hafta adaya veda eden isim Şahika Ercümen oldu.

SEMA'DAN SERT TEPKİ "ÜNLÜ MÜNLÜ DEĞİLİM"

Adının konseyde çıkması sonrasında bir açıklama yapan Sema, 'hakkımda hayırlısı olsun, gerçekten ne sonuç çıkacak merak ediyorum. Siz Olimpiyat sporlarına değerlerine verdiğiniz için buradayım yoksa ünlü münlü değilim. Evde temizlik yapan normal bir ev hanımıyım. Çok merak ediyorum burada bir kitle oluşturabildim mi?, Zaten beni destekleyen bir kitle yoksa çok büyük bir hata yapmışımdır ve burda durmanın anlamısız olduğu ortaya çıkar.' diyerek çok dikkat çekici ifadeler kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu