Survivor 2017 Ödül Oyunu İlgi Topladı!

Survivorda bu haftaki ödül oyunu herkes tarafından büyük ilgi topladı.

Survivor 2017 Ödül Oyunu İlgi Topladı!
Survivor 2017 Ödül Oyunu İlgi Topladı! Harun Gürcan

Survivor'da her iki takımda kıyasıya mücadele ediyor. Bu haftaki hava şartlarının kötü olması ve açlık seviyelerinin iyice artması sebebiyle yarışmacılar bir hayli gergin görünüyor. Bu hafta yapılan ödül oyunu ise hem yarışmacıların hemde izleyicilerin dikkatini üzerine çekti. Peki bu hafta ki ödül oyunu neydi? Bu hafta ki ödül oyununu kim kazandı?

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI

Survivor 2017'de bu hafta yapılan ödül oyununda iki takım yarışmacıları da ödülü kazanmak için kıyasıya bir mücadele çıkardı. Ünlüler ve gönüllüler takımı Alp Kırşan'ın ödülü açıklamasından sonra adeta şoke oldular. Ödül ağzına kadar tıka basa dolu bir buzdolabıydı. Oyunun ilk etabında ünlüler takımı 5-0'lık bir performansla durumu 1-0'a getirdi. İkinci turda da ünlüler takımının rüzgarı esti. Ünlüler takımı böylece lezzetli yiyeceklerin sahibi oldular.

BUZDOLABI ÖDÜLÜ BÜYÜK İLGİ TOPLADI

Dün akşam ki ödül içi ağzına kadar dolu bir buzdolabıydı. Tabi açlık konusunda zor bir zaman geçiren yarışmacılar, konu yemek olunca  oyuna oan motivasyonu iki kat arttı. Buzdolabı ödülünü kazanmak olmak iki takımda oyuna hırsla gelirken, ünlüler takımı rakibine ciddi bir fark attı. Toplamda 10'a 3'lük skorla galip gelen ünlüler takımı buzdolabı ödülünün de sahibi oldu. Ünlüler takımı bu buzdolabından adalarında kaldığı sürece istedikleri gibi faydalanabilecekler. 

SERHAT VE FURKAN ARASINDA KÜÇÜK TARTIŞMA

Yapılan ada konseyinde Serhat, Furkan'ın onun adını yazdığını öğrenince büyük bir hayal kırıklığı yaşadığını söyledi. Daha sonra Furkan, 'bundan sonra tek tabancayım' diyerek tavrını ortaya koydu. Ünlüler takımının en iyi geçinen yarışmacıları son dokunulmazlık oyununda birbirlerinin adını yazmak zorunda kalınca dengeler bozulmuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu