Ece Erken Fena Dolandırdı

Sunucu Ece Erken komşusu tarafından dolandırıldı.

Ece Erken Fena Dolandırdı
Ece Erken Fena Dolandırdı Harun Gürcan

Ünlü ve güzel sunucu Ece Erken mimar komşusunun onu dolandırdığını öne sürdü. Instagram'dan açıklama yapan Erken, takipçilerini bu açıklamayla uyararak "komşunuz da olsa mutlaka sözleşme yapın benim gibi dolandırılmayın" dedi.

"ÜNLÜYSENİZ SİZDEN 2-3 KATI PARA ALIYORLAR"

Güzel sunucu geçtiğimiz günlerde instagram hesabından bir açıklama yaptı. Ece Erken, komşusu olan mimarla yaşadığı sorunu takipçileriyle  paylaştı. Dolandırıldığını iddia eden ve "Sözleşmesiz iş yapmayın" diye takipçilerini uyaran Erken, "Size benden bir tavsiye... Üst komşunuz da olsa, tanıdık da olsa eğer bir mimara evinizi emanet ediyorsanız, bütçeniz belli bile olsa ortada mailleşmeniz bile olsa mimarın yanındaki çalışanlar bile şahit olsa, evi teslim ettikten sonra hele ki ünlüyseniz sizden 2, pardon 3 katı isteyebilir. 'Gazetelere demeç vereceğim' diye tehdit edebilir ve mahkemeye verip bu parayı isteyebilir. Aman ha dikkat edin! Mahkeme yanlış karar verebilir ama çok şükür temyize gidebilirsiniz."

Ayrıca Ece Erken sözlerine şu şekilde devam etti: "Kim kimi dolandırıyorsa Allah onu ıslah etsin!!!! Haram zıkkım olsun alınan fazladan paralar! Ben dolandırıldım. Dikkat edin, siz dolandırılmayın! Sözleşmesiz iş yapmayın. Sahte alınan fazla faturalara dikkat edin aman ha!!! Temyizden sonra o mimarın ismini de açıklayacağım ki dikkat etsin herkes!" ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu