Genital Bölgesini Tıraş Ederken Az Kalsın Ölüyordu

44 yaşındaki kadın bikini bölgesini tıraş ederken az kalsın bacaklarını ve hatta hayatını kaybetme riskiyle karşı karşıya kaldı.

Genital Bölgesini Tıraş Ederken Az Kalsın Ölüyordu
Genital Bölgesini Tıraş Ederken Az Kalsın Ölüyordu Harun Gürcan

44 yaşındaki kadın genital banyo da bölgesini tıraş ediyordu. Ancak tıraş ettiği sırada vücudunda çıkan sivilce yüzünden komaya girdi, böbrekleri iflas etti ve kalbi tam dört kez durdu. 3 çocuk annesi Dana Sedgewick, daha yeni aldığı tıraş bıçağıyla banyo da bikini bölgesini tıraş ettikten sonra kendini kötü hissetmeye başladı. Birkaç gün geçtikten sonra kasığında küçük bir sivilce fark eden Dana sivilceyi önemsemedi.

UFACIK SİVİLCE HAYATINDAN EDECEKTİ

Genç kadın sivilceyi önemsemedi ancak sivilce neredeyse hayatından edecekti. Sedgewick komaya girdi, böbrekleri iflas etti ve kalbi durdu. Daily Mail'in yağtığı haberie göre sivilce kanamaya başlayınca Dana, yarayı önemsemedi ve tıraş bıçağı yüzünden tahriş olduğunu düşündü. Bu küçük sivilcenin neredeyse hayatını elinden alacağını bilmeyen Dana'nın midesi bulanıyor, başı dönüyordu. Hastaneye gitti. Hastaneye gittikten sonra doktoru enfeksiyondan şüphelenerek antibiyotik verdi. Hastaneden döndükten sonra kızı Megan, annesini bacakları kanlı döküntüler içinde yatarken buldu. Acilen hastaneye kaldırılan kadın hastanede bayıldı. Ambulansla başka bir hastaneye sev edildikten sonra nekrotizan fasit teşhisi konuldu. Et yiyen bakteri, kasığındaki küçük kesikten dolayı üremişti. Doktorlar, 10 saat süren operasyonda Dana'nın bacaklarını kurtarmak için uğraştı. Enfeksiyon kapan etten 17 cm kesilerek alındı. Operasyon sırasında septik şok geçiren kadına %30 yaşama şansı verildi. Ailesi genç kadının hayatını kaybetmesini beklerken Dana, 9 günün sonunda komadan uyandı. Uyandığında hiçbir şeyden haberi olmayan kadın, basit bir genital bölge tıraşı yüzünden bacaklarını ve hatta hayatını kaybedebilirdi.

İŞTE DANA'NIN BACAKLARININ HALİ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu