Sevgilisi Aldattı Ancak Bakın O Ne Yaptı!

Duston Holloway isimli adam kendi evinde ve kendi yatak odasında sevgilisini başka bir erkekle yakaladı. Onları dövmek ya da öldürmek yerine selfie çekti.

Sevgilisi Aldattı Ancak Bakın O Ne Yaptı!
Sevgilisi Aldattı Ancak Bakın O Ne Yaptı! Harun Gürcan
‘Yatağımda uyuyan bu adam da kim?’ Kız arkadaşını kendi yatak odasında başka bir erkekle yakaladı. ABD’nin Teksas eyaletinde Duston Holloway isimli adam işten eve döndüğü sırada kendi yatağında yarı çıplak hiç tanımadığı bir adamla karşılaştı. Üstelik bu gizemli adam sevgilisinin yanında yatıyordu.

DÖVMEK YERİNE SELFİE ÇEKTİ

Bir çok insan beraber olduğu kişiyi başka biriyle yakaladığı zamana bağırıp çağırır hatta öldürmeye kalkanlar bile var. Ancak 23 yaşındaki Duston Holloway oldukça farklı bir intikam yoluna başvurdu. Genç adam eve geldiğinde sevgilisini yabancı bir adamla kendi yatağında uyurken gördü. Kadın kendinden geçmiş halde, adamsa yarı çıplak durumda uyuyorlardı. Duston odasına girdiği an gördüğü manzara karşısında yabancı adamı dövmek istediğini ancak sonra sakin kalıp daha mantıklı bir intikam yolu bulduğunu söylüyor. 
Genç adam “Onu hırpalamak yerine ikisinin fotoğraflarını çektim. Üstelik önlerinde durarak bir de selfie çekip, sosyal medyadan paylaştım. “ diyor.
Paylaştığı fotoğrafın altına ise “Eve geldiğinizde sevdiğiniz kişi başka bir adamla aynı yatakta! İyi adamlar iyi kadınları hak eder” yazdı.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu