Vatanım Sensin 26. Bölümde Neler Yaşanacak?

Ekranlara geldiği her hafta izleyici ekranlara kilitlemeyi başaran Vatanım Sensin 26. bölümde yaşanacaklar haberimiz de.

Vatanım Sensin 26. Bölümde Neler Yaşanacak?
Vatanım Sensin 26. Bölümde Neler Yaşanacak? Harun Gürcan

Kanal D ekranlarında her perşembe saat 20:00'da ekranlara gelen ve sevilen diziler arasında yerini alan Vatanım Sensin her hafta izleyicilere kendini izlettirmeyi başarıyor. Dizi başarılı oyuncu kadrosuyla her yayınlandığı her hafta iyi bir iş çıkartıyor ve böyle de devam edecek gibi görünüyor. 

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Meclis-i Mebusan’da tarihi Misak-ı Milli Kararları oylamaya sunulacaktır. Cevdet ve Yakup, tesiri kuvvetli Mebus Rıza Bey’in sağ salim İstanbul’a ulaşmasından sorumlu tutulur. Bu vazifede Kara Fatma da onlara destek olur. Öte yandan Misak-ı Milli’nin reddi için derhal işe koyulan Charles ve Tevfik, Rıza Bey meselesi üzerine Vasili’yle işbirliğine gider. Rıza Bey’in bu tehlikeli ittifakı aşıp şehirden çıkabilmesi için zekice bir tertip kurulur.

Silahların yardım eşyalarının yanında gitmesine izin veren Leon'un yaptıklarını babası General Vasili öğrenir. Yaşanan bu olayı Veronika ile paylaşarak üzüntüsünü ifade eder. Fakat Yunan ordusuna ihanetin bir cezası vardır ve bunun kesinlikle verilmesi gerekir. Teğmen Leon ise İzmir'den kaçacağını Hilal'e söyler. Hilal, abisi Ali Kemal'e gelerek yardım ister. İlk öğrendiği zaman anlam veremeyen Ali Kemal, sonrasında ona yardım etmeyi göze alır. Fakat bu durumdan haberdar olan Mehmet'in buna izin vermeye niyeti yoktur. Abisini öldüren adamın kaçmasına göz yummayacaktır. Mehmet ve Leon arasında kalan Hilal ise seçimini çoktan yapmıştır.

Şehirde Teğmen Leon için arama emri çıkar. Yunan askerleri Leon'un peşindeyken Hilal ona yardım edebilecek mi?

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu