Survivor'da Bir İlk Ceza Oyunu

Survivor 2017'de ilk defa perşembe akşamı oynanan ceza oyunu yarışmacılara zor anlar yaşattı.

Survivor'da Bir İlk Ceza Oyunu
Survivor'da Bir İlk Ceza Oyunu Harun Gürcan

Survivor'da bu akşam oynaan ceza oyunu izleyicilerin adeta nefesini kesti. Bu sezon Survivor'a dahil edilen ceza oyunları müsabakacıların korkulu rüyası olmaya devam ediyor. Bu akşam ceza oyununu kaybeden takımı sıkıntılı günler bekliyor. Ceza oyununu kaybeden takım bu hafta oynanacak bütün dokunulmazlık oyunlarına 1-0 geriden başlayacak ve tüm üstünlüğü kaptıracak. Peki, Survivor'da ceza oyununu hangi takım kazandı? İşte, nefes kesen mücadeleden ayrıntılar.

CEZA OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2017 bütün hızıyla devam ederken ünlüler ve gönüllüler takımında ceza oyunlarının sıkıntısı yaşanıyor. Ünlüler ve gönüllüler takımı ceza oyunu lafını duyunca suratlarını ekşitiyorlar. Daha önce oynanan ceza oyunlarında takımlar evsiz kalmıştı ve soğuk havada yağmur altında yatmak zorunda kalmışlardı. Bu akşam oynanan ceza oyununun kaybedeni ise tüm üstünlüğü kaybedecekti. Oyunu kaybeden takım bu hafta ünlüler takımı oldu ve ünlüler takımı bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarına 1-0 geriden başlayacaklar. 

ŞAHİKA'NIN GİDİŞİNİN ARDINDAN ÜNLÜLER ADASINI KARIŞTIRDI

Şahika'nın geçtiğimiz hafta elenmesinin sonrasında ünlüler takımında ipler kopma noktasına geldi. Furkan, Adem'i diğer oyuncularla beraber hareket ettiği için suçlarken, Sema 'ben o potada elenseydim, vicdanın rahat bir biçimde parkura çıkabilecek miydin?' diyerek Adem'e sitem ediyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu