Nintendo Sonunda 3D'ye Veda Etti

Fils-Aime, "3D gözlük dönemi burada ve şu anda bitiyor," diye açıklama yaptı.

Nintendo Sonunda 3D'ye Veda Etti
Nintendo Sonunda 3D'ye Veda Etti Harun Gürcan

Az sayıda video oyun sistemi Nintendo 3DS gibi garip bir yönteme karar verdi. Parlak taşınabilir konsol kayboldu, yüksek derece de bir fiyat düşürdü, kademeli olarak muhteşem bir oyun kütüphanesi oluşturdu ve altı yıldır mağaza raflarında çeşitli tuhaf (ve kafa karıştırıcı) donanım modelleri aldı. Ve şimdi, en büyük satış noktasını terk ediyor. Elveda, 3D.

Nintendo, dün gece, 3B olmadan yeni bir 3DS XL olan şık 150 $ 'lık bir donanım olan Yeni 2DS XL'i duyurdu. Bu, 2013'ün 2DS'sinde bir iterasyon, aynı zamanda 3D'yi boşa çıkardı ama rahatsız hissetti ve diğer modellerin uygun kapaklı tasarımdan yoksun daha ucuz bir model. Yeni 3DS XL'nin düğme yapılandırmaları ve autostereoscopic ekranı öldürerek kazanılan fiyat indirimi ile New 2DS XL her iki dünyanın en iyisidir. Yeni 3DS XL'in yerini alacak olmasa da, daha iyi ve şüphesiz daha popüler bir versiyon olacak.

3D GÖZLÜK DÖNEMİ BİTTİ

Ayrıca, bir zamanlar 3DS'nin taç mücevheriydi ve uzun süredir alakasız hale getirilmiş bir özellik olan gözlük kullanılmadan 3D'ye son veda etti. Mart 2011'den bu yana, Nintendo of America patronu Reggie Fils-Aime'nin 3D gözlükleri kapmak ve Manhattan'ın sokaklarında gerçekleştirilen bir fırlatma olayı sırasında havaya fırlatmak için sadık tutkunlardan oluşan küçük bir kalabalığa sahip olduğunu izlediğimiz uzun bir yol katettik. Fils-Aime, "3D gözlük dönemi burada ve şu anda bitiyor," diye açıkladı.

Bilmediği, gözlüksüz 3D döneminin başlamayacağıydı. 3DS'in durgun satışları Nintendo'yu 250 dolardan 170 dolara fırlatmaya zorlamanın bir yıldan az sürdü, çünkü kimse bunun için 3D satın almak için yeterince kaygılanmadı. Nintendo, 2012 yılının ortalarına kadar, 3D'nin tüm bahanelerini pazarlama materyalinden kaldırmış ve insanların gerçekte istedikleri şeylere odaklanmak için akıllıca seçmeyi ve sistemin kütüphanesini mükemmel Marios, Zeldas ve daha pek çok şeyi kullanarak güçlendirmiştir.

Kaç kişinin 3DS'in 3D kaydırıcı-Fils-Aime'i bugün bir röportajda şirketin kullanım verilerine sahip olmadığını itiraf ettiğini söylemenin hiçbir yolu yok - ancak Nintendo 2012 dolaylarında konuşmayı bıraktı. Son beş yılda bir Nintendo olayını izleyin Wii U satış numaralarınız olduğu için 3D sözcüklerini bulma olasılığınız yüksektir.

Kesinlikle, 3D kayar kapaklı Nintendo 3DS oyunlarını sevmeyi seven ve sevmeyi seven kişiler var. Kotaku görevlileri Stephen Totilo ve Mike Fahey'yi 3D olarak kefil oldular ve her zaman bunları baş ağrısı uyandıran bir dağılma olarak görseler de, yanılıp yanlış olduklarını söyleyeceğim? (Evet, yanılıyorlar.) Ancak altı yılda, seçim ya da yetersizlik yoluyla Nintendo, 3D tarafından geliştirilmiş ya da geliştirilmiş tek bir video oyunu geliştirmedi. En yakın geldiği şey 2012'nin harika Super Mario 3D Land'iydi ve görünüşte 3D'nin açık olduğu sırları tespit etmenin daha kolay bir zamanı olacak şekilde tasarlanmıştı, ancak gerçekte elde edenlerin rahatlaması için böyle bir şey teklif edilmedi. Sürgü açık olduğunda mide bulandırıcı. (Super Mario 3D Land'in derinliği 3D olmadan da görülebilirdi.)

BAZI OYUNLAR 3D'DEN KALKTI

Bazı oyunlar tamamen 3D'yi terk etti. Hyrule Warrior Legends, 3D'yi giydiğinizde büyük performans gösterileri alır ve Mario Maker'ın 3DS portu size seçenek sunarken bile zahmet etmez. Bu yıl gelecek olan oyunların Nintendo bana Fire Emblem: Echoes, Ever Oasis ve Miitopia'nın 3D'leri bir şekilde kullandığını söylüyor ancak Hey Pikmin yapmayacak ve gelecek 3DS oyunlarının Captain Olimar'ı takip etmesini beklemek hiç de şaşırtıcı olmayacak. akım.

Bu arada, Yeni 2DS XL, şaşkın terminolojiden kurtulabileceğinizi varsayarak, bir 3DS pazarında herkes için en iyi seçim gibi görünüyor. İşte küçük bir numara: 3DS eksi 3B, 2DS'ye eşittir. Ayrıca, 3DS eksi 3D daha iyi, daha ucuz bir sisteme eşittir -biri fırlatmadan önce eskimiş bir hile yoktu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu