V For Vandetta Maskesi Taktı Ve!

İstanbul'da V For Vandetta maskeli bir grup marketi ve fatura ödeme merkezini soydu. Polis onların peşinde.

V For Vandetta Maskesi Taktı Ve!
V For Vandetta Maskesi Taktı Ve! Harun Gürcan

İstanbul Sultangazi'de V For Vandetta maskeli grup fatura merkezi ile marketi soydu. Şahısların gerçekleştirdikleri soygun anları ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

SOYGUNLARI V FOR VENDETTA MASKESİYLE YAPTILAR

Sultangazi'de geçtiğimiz ay bir marketi soyan V for Vendetta maskeli soyguncular ellerinde silahlarla kasiyeri etkisiz hale getirdi. Hemen ardından müşterilere de silahlarını doğrultan soyguncular kasadan aşağı yukarı 2 bin 500 TL'yi alarak kayıplara karıştı. Aynı soyguncular, 8 Nisan günü bu kez maskeli ve silahlı olarak bir fatura merkezine geldi. Soyguncular veznedeki çalışana silah doğrultarak 3 bin TL'yi alıp kayıplara karıştı. Tüm bu yaşananlar ise güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde markete gelen maskeli soyguncular kasa görevlisine silah doğrultuyor. Bu sırada müşterilere de silah doğrultan soyguncular paraları alıyor. Müşterilerin yaşadığı panik ise güvenlik kameralarına yansıyor.

POLİS EKİPLERİ SOYGUNCULARIN PEŞİNDE

Bir diğer görüntüde ise yine maskeli silahlı soyguncular fatura merkezinde gelip vezne çalışanına silah doğrultuyor. Ardından soyguncular paraları alıp kaçıyor. Polis her yerde V for Vendetta maskeli soyguncuları arıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu