FETÖ Operasyonlarında Sona Yaklaşılıyor

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü ‘Mahrem İmamlar Operasyonu’nda en ağır darbelerden birini yiyen FETÖ’den, çöküşün itirafı geldi.

FETÖ Operasyonlarında Sona Yaklaşılıyor
FETÖ Operasyonlarında Sona Yaklaşılıyor Harun Gürcan

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü ‘Mahrem İmamlar Operasyonu’nda en ağır darbelerden birini yiyen FETÖ’den, çöküşün itirafı geldi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon’da gazetecilere yaptığı açıklamada, Fetullahçı Terör Örgütü içindeki önemli isimlerden birine ulaştıklarını ifade etti. 

BENİ BULDUYSANIZ İŞ ÇÖZÜLÜYOR

Bakan Süleyman Soylu, “Sadece bizim son zamanlarda belirleme ettiğimiz önemli bir yerdeki önemli bir kişinin etkileyici bir değerlendirmesi mevcut. Bu önemli kişi ‘Eğer beni bulmuşsanız anlaşılıyor ki bu iş çözülüyor’ demiştir. Bu da kendilerini ne kadar gizlediklerini ne kadar gizlilik esası içinde adım attıklarını göstermiştir” diye konuşu. 

BUNUN BİNLERCESİYLE UĞRAŞIYORUZ!

İçişleri Bakanı Süleyman  Soylu, “Bu bir örnektir. Biz bunun binlercesi ile uğraşıyoruz. Özellikle ‘Mahrem İmamlar Operasyonu’ ile elde edilen sonuç itibariyle söylüyorum, FETÖ’de bir sökülme söz konusudur. Milletimiz sabırlı olsun. Devletimiz kararlıdır bu hususta bu adımları atmaktan bedeli ne olursa olsun çekinmeyecektir” şeklinde konuştu. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu