Tülin Şahin ve Memet Özer Alkol Yüzünden Ayrıldı!

Yaklaşık bir aydır Anadolu Yakası’ndaki evine gitmeyen Özer’in, son birkaç yıldır aşağı yukarı her gün alkol aldığı ve aşırı derecede sigara içtiği söylendi.

Tülin Şahin ve Memet Özer Alkol Yüzünden Ayrıldı!
Tülin Şahin ve Memet Özer Alkol Yüzünden Ayrıldı! Harun Gürcan

12 yıllık evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşan ve boşanma kararı alan Tülin Şahin ile Memet Özer’in ayrılık nedeninin, çocuk yapma talebi olmadığı ortaya çıktı. İddiaya göre, birlikteliklerinin bitme noktasına gelme sebebinin Özer’in Alkol problemu olduğu öğrenildi. Yaklaşık bir aydır Anadolu Yakası’ndaki evine gitmeyen Özer’in, son birkaç yıldır aşağı yukarı her gün alkol aldığı ve aşırı derecede sigara içtiği söylendi. Eşinin bu durumu karşısında ne yapacağını bilemeyen mankenin, evliliğini bitirme kararı aldığı konuşuluyor. 

DAVA MAYIS AYINDA BAŞLAYACAK

Alkolden kaynaklı, Şahin’in dışında sitedeki komşuları ve güvenlikle de sıklıkla problem yaşayan Özer, son olarak Ulus’taki bir mekân çıkışı sarhoş bir biçimde objektiflere takılmıştı. Mankenin, o gece ayakta durmakta dahi zorluk çeken eşini taşıyarak eve çıkardığı iddia edildi. Mayıs ayında boşanma davası başlayacak olan çift, duruşmaya gizlilik kararı aldırdı. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu