Survivor Borsaya mı Giriyor ?

Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Himmet Karadağ, Survivor'ı borsaya sokmak istediğini ve bunun için Acun Ilıcalı ile görüşeceklerini açıkladı.

Survivor Borsaya mı Giriyor ?
Survivor Borsaya mı Giriyor ? Harun Gürcan

Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Himmet Karadağ, "Survivor'ı bile borsada satacağım. Survivor'ı yatırımcıya açmak, borsada satmak için Acun Bey (Acun Ilıcalı) ile görüşeceğim, randevu istedik." şeklinde açıklama yaptı. Karadağ, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Borsa İstanbul'da hayata geçirmeyi düşünülen ürünler ve endekste hafta içi yaşanan tarihi zirve hakkında değerlendirmeler yaptı.

Daha önce popüler diziler ve köprüler dahil, kazancını yatırımcıyla paylaşabilecekleri modeller üzerinde çalışma yaptıklarını belirten Karadağ, Diriliş Ertuğrul'dan sonra şimdi de Survivor için Acun Ilıcalı ile görüşme yapacaklarını açıkladı.

"Ben Survivor'ı bile borsada satacağım, Survivor'ı yatırımcıya açmak, borsada satmak için Acun Bey ile görüşeceğim, randevu istedik." diyen Karadağ, İstanbul'un finans merkezi haline gelmesi kapsamında Boğaziçi Üniversitesi iş birliğiyle hayata geçirmeyi düşünülen Finans Teknopark projesinde gelinen son duruma ilişkin ise şu açıklamalarda bulundu:

"Projedeki kompozisyonu Boğaziçi Üniversitesinin yanı sıra İstanbul Teknik Üniversitesi ve İstanbul Ticaret Üniversitesinin de katılımıyla genişletiyoruz. Şu an ortaklık yapısının değişmesi ile ilgili bir çalışma yapıyor üniversiteler kendi aralarında. O çalışma tamamlandıktan sonra projeye devam edeceğiz. Takvim konusunda üniversiteleri bekliyoruz. Bu hafta, önümüzdeki hafta bitirirlerse, oturup yeni ortaklık yapısında nasıl ilerleyeceğimizi çıkaracağız. Beklentimiz bu sene inşaatın başlaması yönünde."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu