Deniz Çakır'ın Olay Yaratan Göğüs Dekoltesi

Derin göğüs dekolteli fotoğrafını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan güzel oyuncu Deniz Çakır'ın takipçileri arasında sosyal medyada tartışma çıktı.

Deniz Çakır'ın Olay Yaratan Göğüs Dekoltesi
Deniz Çakır'ın Olay Yaratan Göğüs Dekoltesi Harun Gürcan

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Oktay Kaynarca ile başrol oynaan Deniz Çakır, sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştığı fotoğrafla dikkat çekti. Ünlü oyuncu paylaştığı derin dekolteli pozunu 'Dizboyu Papatyalar' kitabından yazdığı satırlarla paylaştı.

DENİZ ÇAKIR'IN DERİN DEKOLTESİ

"Böyle anlarda hep olur. Yerinde kullanılan bir sözcük, rastgele yükselen bir şarkı, nasıl kavratır yaşamayı! Ne diyor radyodaki ses: Teamo Te. Ne demek olabilir Teamo Te? "Seni seviyorum, seni, seni, seni" gibi bir şey. Hiç usanmadan, hep yineleyerek. Dili bilmesek bile anlıyoruz, çünkü Akdeniz'in ortak dili bu. Dizboyu papatyalar anlamına da gelebilir, "Daha yığınla çocuk var doğurulacak, yığınla çocuk bezi, don, erkek çorabı var yıkanacak" anlamına da. "Seni seviyorum, hadi hoşçakal, bir gün o kıyı kahvesinde yanına çöküp dostça iki kadeh içebilme isteğim baskın geliyor" anlamına da…"

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu