Zuhal Topal İzdivaç Programının Kapatılmasıyla İlgili Sessiz

Deneyimli sunucu Zuhal Topal'ın ekibinden evlilik programlarının yasaklanmasıyla ilgili yapılan açıklamada "Eğer KHK ile evlilik programları yasaklandıysa yapacak bir şey yok" ifadeleri kullanıldı.

Zuhal Topal İzdivaç Programının Kapatılmasıyla İlgili Sessiz
Zuhal Topal İzdivaç Programının Kapatılmasıyla İlgili Sessiz Harun Gürcan

Evlilik programlarından biri olan Zuhal Topal'la izdivaç programının sunucu Zuhal Topal, Resmi Gazetede yayınlanan Kanun Hükmünde Kararnamelere yönelik sessizliğini şimdilik koruyor. Yarın Kıbrıs'tan İstanbul'a dönecek Zuhal Topal, yapımcı ve kanal yöneticileri ile görüştükten sonra evlilik programına devam edip etmeyeceğine yönelik bir karar alacak.

YENİ KHK SONRASI İLK AÇIKLAMA

İzdivaç programlarının dün yayınlanan KHK ile yasaklandığıyla ilgili konular gündemde ki zirvesindeki yerini koruyor. İddiaları haber siteleri ve sosyal medya üzerinden takip eden vatandaşların bir kısmı evlilik programlarının kaldırılmasının çok iyi olacağı hakkında konuşurken, birçok kişi de yasaklara tepkisini sosyal medya hesaplarından yazdıkları mesajlarla gösterdi. Konuyla ilgili olarak Zuhal Topal'ın ekibinden de bir açıklama geldi. Zuhal Topal ekibinden gelen açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Şu an Zuhal Topal Kıbrıs'ta bulunmaktadır. Pazartesi (yarın) öğle saatlerinde İstanbul'da olacak ve bir fikir alışverişinin ardından gerekli açıklamalar yapılacaktır. Zuhal Topal, Star TV'de hafta içi her gün ekrana gelen Zuhal Topal'le programının sadece sunucusudur. Bir karar alınacaksa bu yapımcı ve kanal yöneticilerinin inisiyatifindedir. Eğer KHK ile evlilik programları yasaklandıysa zaten bu konuda yapılacak bir şey kalmıyor." 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu