Fi Dizindeki İşte O Detay!

Cesur sahneleriyle ilk bölümünden itibaren adından söz ettiren 'Fi' dizisinde Duru karakteri olarak gördüğümüz Serenay Sarıkaya'nın baş dansçı olduğunu belli etmek için kafasına taktığı kırmızı tüy sosyal medyanın alay konusu oldu.

Fi Dizindeki İşte O Detay!
Fi Dizindeki İşte O Detay! Harun Gürcan

Cesur sahneleriyle ilk bölümünden itibaren adından söz ettiren 'Fi' dizisinde Duru karakteri olarak gördüğümüz Serenay Sarıkaya'nın baş dansçı olduğunu belli etmek için kafasına taktığı kırmızı tüy sosyal medyanın alay konusu oldu. Dizi ekibi de sosyal medyada dolaşan bu eğlenceli paylaşımlarla kahkahalara boğuldu. Gökhan adlı Instagramkullanıcısının, yaptığı paylaşıma ise Serenay Sarıkaya kayıtsız kalamayıp kendi hesabından paylaştı.

"BAŞ MÜHENDİS OLDUĞUM BELLİ OLSUN DİYE BEN DE KIRMIZI TÜY TAKTIM"

Fi dizisini takip edenler 'kırmızı tüy' detayının, hocası Deniz (Mehmet Günsür) ile birlikte yaşayan Duru'nun hayatında ne kadar önemli ve bir o kadar da sarsıcı yerde olduğunu biliyor.
Durum böyle olunca konuyla ilgili sosyal medyada yapılan esprilerin de ardı arkası bitmek bilmiyor. Gökhan adlı Instagram kullanıcısının yaptığı paylaşım, başta Serenay Sarıkaya olmak üzere herkesi kahkahalara boğdu. Mühendis olduğu anlaşılan kullanıcı, şantiyede kullandığı baretine kırmızı bir tüy ekleyerek "'Ya sahada herkes beyaz baretli, benim başmühendis olduğum belli olmuyor :(' diyen baş mühendislerimiz için kırmızı tüy uygulamasına başladığımızı sizinle paylaşmak isterim. Teşekkürler Fi." yazdı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu