Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Hindistan Ziyareti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi temaslarda bulunmak için geldiği Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'de, ülkenin önde gelen CEO'larıyla bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Hindistan Ziyareti
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Hindistan Ziyareti Harun Gürcan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi temaslarda bulunmak içiin bugün Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'de, ülkenin önde gelen CEO'larıyla bir toplantı yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kaldığı Taj Palace New Delhi Otel'de basına kapalı bir toplantı gerçekleştirdi. Bu toplantıda, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan da yer aldı.

UÇAKTA BRİFİNG ALDI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hindistan ziyaretinde kendisine eşlik edecek olan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan ile özel uçak "TUR"da toplantı gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, toplantıda geziye ilişkin brifing aldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu