Köpek Doğar Doğmaz "Anne" Dedi

İddialara göre Balıkesir'de yaşayan Özcan ailesinin köpekleri doğum sonrası "anne" diye bağırdı. Aile bu anları cep telefonu

Köpek Doğar Doğmaz
Köpek Doğar Doğmaz Harun Gürcan

Balıkesir'de Karamel adlı köpeğin sahibi 15 yaşındaki Burcu Özcan, doğum yaptıktan sonra 'anne' diye bağıran yavru köpeğin o anlarını cep telefonu ile kaydetti.

GÖRENLER ŞAŞKINA DÖNDÜ

4 tane yavru doğuran ve yavrulardan birini kaybeden Terrier cinsi köpek, doğum sancısı çektiği sırada ilk doğan yavrunun 'anne' demesi herkesi şaşırttı."ŞOK OLDUM, KIZIMA VİDEOYA ÇEKMESİNİ İSTEDİM"

Köpeğin sahiplerinden Zehra Özcan, "Köpeğimiz doğum yaptı. İlk yavruyu doğurunca kesesinden çıktı. Yavruyu bir müddet yaladıktan sonra diğer yavruların doğumuna devam etti. Ama ilk doğan yavru süt emmek için annesine doğru sürünmeye başladı, ama annesi kenara çekildi. Sanırım yavru çok aç olmalı ki, 'anne' diye bağırmaya başladı. Bunu duyduktan sonra şok oldum ve kızıma videoya çekmesini istedim. Eşime çektiğimiz videoyu gönderince o da inanmak istemedi" dedi.

"KESESİNİ YIRTTIK VE ANNE DİYE SESLENİŞİNİ DUYDUK"

Doğum sonrası ilk doğan yavruyu cep telefonu ile kaydeden Burcu Özcan ise, "Karamel benim köpeğim. Köpeğim birden ortadan kaybolunca yan odaya geçim. Annem evde yoktu. Arka odaya gittim doğum başlamıştı. Karamel beni yanına yaklaştırmadı. Ben de hemen annemi aradım. Karamel beni kıskandı, yavrunun yanına yaklaştırmadı. Annem yavruları odaya taşıdı. İlk yavrunun kesesini yırttık ve yavrunun anne diye seslenişini duyduk. Ben de bu anları videoya kaydedip babama gönderdim" şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu