Sadece Estetik Yaptırmak İstemişti

Hemşire internetten tanıştığı ve kendini hekim olarak tanıtan kişiye estetik yaptırmak istedi ve şuan dudaklarını kaybedebilir.

Sadece Estetik Yaptırmak İstemişti
Sadece Estetik Yaptırmak İstemişti Harun Gürcan

Daha güzel bir görünüme sahip olmak hepimizin ortak kaygısı. Bu kaygı dolayısıyla yeri geldiği zaman operasyon da geçiriyoruz. İşte bu operasyonlardan birisini geçirmek için Adana'da yaşayan Merve Keleş de, kendisini hekim olarak tanıtan bir kuaförle anlaştı. Merve Keleş'in yaşadıkları, herkese örnek olması gereken cinsten. Güvenmeyeceğiniz yerde estetik operasyon yaptırmamanız gerektiğini, acı bir şekilde ortaya koyuyor.

KENDİNİ HEKİM OLARAK TANITTI

Merve Keleş, uzun zamandır dudaklarına dolgu işlemi yaptırtmak istiyordu ve operasyonu gerçekleştiren Soner G. ile internet üzerinden, bir arkadaşının tavsiyesiyle tanıştı. Soner G kendisini hekim olarak tanıttı, kliniğinin tadilatta olduğunu ve operasyonu kuaförde yapacağını açıkladı. Merve Keleş'e ilk önce 500 lira karşılığında geçici dolgu işlemi gerçekleştirildi. Dolgu bir haftada eriyince Merve Keleş yeniden Soner G'ye gitti ve bu sefer 1000 lira karşılığında silikon dolgu işlemi yapıldı. Ancak bu işlem sonucunda Merve Keleş'in hiç beklemediği bir şey gerçekleşti.

Merve Keleş'in operasyondan sonra dudakları şişmeye başladı. Daha sonra yeniden Soner G.'ye başvuran Keleş'e Soner G'nin yanıtı "Dudakların enfeksiyon kapmış, ben ilgilenemem; bir hekime görün." oldu. Bunun hemen peşinden hastaneye başvuran Merve Keleş'e bir antibiyotik verildi. Ancak o da işe yaramadı. Dudakları her geçen gün şişen Merve Keleş, soluğu kendi çalıştığı hastanede aldı ve o günden beri hastanede yatıyor.

MAĞDUR HEMŞİRE OLAYLARI ŞU ŞEKİLDE ANLATIYOR

"Hastanede kullandığı malzemenin anlattığı malzeme olmadığı belirlenince araştırma yaptık, kadın kuaförü olduğu ortaya çıktı. 18 gündür hastanede yatıyorum. Ne kullanıldığını bilemedikleri için müdahale yapamıyorlar. Kendisini arıyorum bana 'Söylemek zorunda değilim, seninle muhatap olamam' diyor. Bu hafta ameliyat olacağım belki de dudağımı tamamen kaybedeceğim."

İDDİALARI REDDEDİYOR

Operasyonu gerçekleştiren Soner G ise, iddiaları “Ben kendimi kesinlikle medikal estetik uzmanı olarak tanıtmadım. Kendisine hiçbir işlem yapmadım. Bir arkadaşı vasıtasıyla tanıyorum. Para istediler, vermeyince iftira atıyorlar. Hatta şantajda bulundukları ve tehdit ettikleri için suç duyurusunda bulunacağım” ifadeleriyle reddediyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu