Survivor 2017'de Adaya Kim Veda Etti?

Survivor'da bu hafta dokunulmazlık oyunlarını kaybeden gönüller takımından bir kişi adaya veda etti.

Survivor 2017'de Adaya Kim Veda Etti?
Survivor 2017'de Adaya Kim Veda Etti? Harun Gürcan

Ekranların herkes tarafından soluksuz takip ettiği survivor'da bu akşam yine heyecan dolu anlar yer aldı. Dünyan da en zor yarışma programı olarak gösterilen survivor'da artık en zor döneme girilmeye başlandı. Oynanan oyunların kalitesi hızla yükselirken elenen adaylarla beraber survivor finalistlerinin kimler olabileceği konusunda akıllarda yavaş yavaş bir şeyler şekilleniyor. Bu hafta iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden gönüllüler takımından adaya bir kişi veda etti. Peki, survivor'da bu hafta kim elendi. İşte, adaya veda eden o isim.

Ceza oyunu ile haftaya başlayan Survivor 2017 yarışmacıları zorlu haftada iki dokunulmazlık mücadelesi oynadı. Ceza oyununda yenilen survivor ünlüler takımı dokunulmazlık oyunlarında aldıkları ceza sebebiyle -1 ile başlamak zorunda kaldı. Rakibinden sayıca üstün olmalarına rağmen bu üstünlük kuramayan gönüllüler takımı her iki dokunulmazlık oyununda da yenildiği için eleme adaylarını kendi takımlarından çıkarmak zorunda kaldı.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ

İlk dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyine giden gönüllüler Berna ve Anıl'ı eleme adayı olarak belirledi. İkinci dokunulmazlık sembolünü de kaybeden gönüllüler bu kez yalnızca oylama ile eleme adayı belirlemek için konseye gitti. Konseyde bir eleme adayı daha çıkaracak olan gönüllüler iki isme de aynı sayıda oy verince iki eleme adayı daha çıkardılar. İkinci konseyde Burçak ve Gökhan'ın eleme adayı olduğu gönüllüler takımında eleme gerilimini bu akşam 4 kişi yaşadı. Halk tarafından yapılan SMS oylaması sonucunda en az oyu alan ve adaya veda eden isim gönüllüler takımında Burçak Tuncer oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu