Sanat Dünyası Yasta

Magazin ve sanat dünyası sorunlu bir ayı gerisinde bıraktı. Yeşilçam’ın usta oyuncusu Bülent Kayabaş, uzun süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti Diğer taraftan beyin kanaması geçiren İbrahim Erkal’ın sağlık durumunda iyiye doğru bir gelişme yok .

Sanat Dünyası Yasta
Sanat Dünyası Yasta Harun Gürcan

Medya Takip Merkezi’nin (MTM), magazin Gazetecileri Derneği için hazırladığı nisan ayı raporunun ayrıntıları şu şekilde:

12 Nisan’da evideki otoparkta beyin kanaması geçiren İbrahim Erkal’ın yoğun bakımda tedavisi sürdürüldü. Sağlık durumunda olumlu bir gelişme olmaması, ailesini, sevenleri ve sanat çevresini hüzünlendirdi.Listede ikinci sırasında, 3 bin 383 haberle yapımcı Acun Ilıcalı vardı. Sevgilisi Şeyma Subaşı’yla hayatını birleştirme kararına varan Ilıcalı, evlilik haberlerini onayladı. Şeyma Subaşı evlenecekleri hakkında haberi sosyal medya üzerinden yayılmıştı. Çiftin, eylül ayında nikâhı olduğu öğrenildi. Listenin üçüncüsü ünlü komedyen Cem Yılmaz 3 bin 22 haberle yer aldı. G.O.R.A ve A.R.O.G filmlerinin devamı olan ArifV216, Ocak 2018’de vizyona girmek için hazırlıklara başladı. Cem Yılmaz, yeni filminin oyuncu kadrosunu açıklarken eski eşi Ahu Yağtu, Seda Bakan, Özge Özberk, Farah Zeynep Abdullah, Ozan Güven, Kerem Alışık, Mert Fırat, Mustafa Sandal, Özkan Uğur, Zafer Algöz, kadroda yer aldığı duyuruldu.
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu