Elektrik Sayacı Bahanesiyle Girdi Tacize Kalkıştı

Enerji dağıtım firması çalışanı sayaç bahanesiyle girdiği evde, ev sahibine taciz etmek istedi ancak E.T. müsaade etmeyince evin ortasında mastürbasyon yaptı.

Elektrik Sayacı Bahanesiyle Girdi Tacize Kalkıştı
Elektrik Sayacı Bahanesiyle Girdi Tacize Kalkıştı Harun Gürcan

İstanbul'un göbeğinde akılalmaz bir olayın yaşandığı ortaya çıktı. 22 Nisan 2017 günü Büyük bir enerji dağıtım firması çalışanı olan 24 yaşındaki O.Ü. kaçak elektrik kontrolü yapmak için bir arkadaşıyla Ataşehir'de yaşayan E.T.'nin evine gitti. O sırada evde yalnız olan E.T. çalışanları içeri almak istemedi yalnız O.Ü doldurulması gereken evraklar olduğunu söyleyerek içeri girdi. İçeri girdiğinde genç kadına saldırmaya kalkan O.Ü., E.T.'nin kendisine karşı koymasının sonrasında pantolonunu indirerek T.'nin karşısında mastürbasyon yaptı.

"GEL SENİNLE BİRLİKTELİK YAŞAYALIM"

Olayın sonrasında hemen polisi arayan E.T. verdiği ifadede, gelen iki kişinin üzerinde enerji firmasına ait kıyafetler ve yakalarında tanıtım kartları olduğunu ifade etti. O.Ü.'nün kendisine saldırmasının sonrasında kendini güvenliğini sağlamak için eline bıçak aldığını ve bu sırada O.Ü.'nün kendisine, "Sakin ol bir şey olmayacak. Gel seninle cinsel birliktelik yaşayalım. Ne olur sana yalvarıyorum. Yapalım sonra çıkıp gideceğim" dediğini iddia etti.

EVİN ORTASINDA BOŞALDI

O.Ü.'nün kendisinin karşısında fermuarını açarak cinsel organını teşhir ettiğini ve mastürbasyon yaptığını anlatan E.T. ifadesinde, "Halının üzerine boşaldı. Sonrasında fermuarını kapatıp evden çıkıp gitti" şeklinde konuştu.

KAN VE SPERM TESTİ YAPILACAK

Eve gelen polis ekipleri halının üzerinden sperm örnek olaraki incelenmesi üzere aldı. Aynı zamanda savcılık şüpheli O.Ü.'den kan örneği alınmasına ve evdeki spermle karşılaştırılarak, "Moleküler genetik inceleme" yapılmasına karar verdi. E.T.'nin ifadesinin sonrasında harekete geçen polis O.Ü.'yü gözaltına aldı. Savcı karşısına çıkarılan O.Ü burada verdiği ifadede enerji firmasında çalıştığını ve sayaçları kontrol etmek için binaya girdiğini kabul etti. Evrakları denetlerken E.T.'nin kendisine kahve ve su ikram ettiğini söyleyen O.Ü., "İşimi bitirip binadan çıktım. Müştekinin dairesine girmedim. Görüşmemiz tamamıyla kapı ağzında oldu" dedi.

ADLİ KONTROL ŞARTIYLA SERBEST BIRAKILDI

O.Ü. ifadesinin sonrasında, haftada iki gün evine en yakın polis merkezine imza atmak şartıyla serbest bırakıldı. Öte yandan O.Ü.'nün, "cinsel taciz", "konut dokunulmazlığını ihlal", "kasten yaralama", "tehdit", "mala zarar verme" ve "hakaret" suçlarından kaydı olduğu öğrenildi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu