Bilecik Devlet Hastanesinde Büyük Kavga

Birecik Devlet Hastanesinin acil servisinde görevli kadın doktor ve stajyer hemşirenin, hasta ve yakınları tarafından darp edilmesi, güvenlik kamerasına yansıdı.

Bilecik Devlet Hastanesinde Büyük Kavga
Bilecik Devlet Hastanesinde Büyük Kavga Harun Gürcan

Birecik Devlet Hastanesinin acil servisinde çalışan görevli kadın doktor ve stajyer hemşirenin, hasta ve yakınlarınca darp edilmesi, güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Yerel haber kaynaklarından alınan bilgiye göre, olay Birecik Devlet Hastanesinin acil servisinde meydana geld, Kalp rahatsızlığı şikayetiyle hastaneye gelen S.K. ve oğlu Ö.K., doktor Y.Y.'nin kendilerine bağırdığını iddia ederek tartışmaya başladı.

HASTA BABA VE OĞUL GÖZALTINA ALINDI

Hasta ve doktor arasında ki gerginliğin iyice artması üzerine kadın doktor ve stajyer hemşire, Ö.K. ve babası S.K. tarafından darp edildi. Baba ve oğlun şiddetine mağrus kalan sağlık görevlilerinin şikâyeti üzerine Ö.K. ve S.K, tedavilerinin tamamlanmasının ardından gözaltına alındı.

DOKTOR, PSİKOLOJİSİNİN BOZULDUĞUNU SÖYLEDİ

Birecik Devlet Hastanesinde görevli doktor Y.Y., olayda psikolojisinin bozulduğunu, hasta ve yakınlarından şikayetçi olduğunu belirterek, göreve başladığından bu yana ilk kez böyle bir olayla karşılaştığını söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu