Başakşehirli Futbolcuların İfadeleri Alındı

Rize Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Spor Toto Süper Lig'deki Çaykur Rizespor-Medipol Başakşehir maçının ardından meydana gelen olaylar sebebiyle konuk takım oyuncuları ifadeye çağırıldılar.

Başakşehirli Futbolcuların İfadeleri Alındı
Başakşehirli Futbolcuların İfadeleri Alındı Harun Gürcan

Rize Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Spor Toto Süper Lig'deki Çaykur Rizespor-Medipol Başakşehir maçının ardından meydana gelen olaylar sebebiyle konuk takım oyuncuları Volkan Babacan, Ufuk Ceylan, Yalçın Ayhan ve Mahmut Tekdemir'in de içerisinde bulunduğu 8 kişinin ifadelerinin alınması, Emre Belözoğlu'nun ise tanık olarak dinlenmesi için Küçükçekmece Cumhuriyet Savcılığına yazı yazdı.

OLAY GÖRÜNTÜLERİ İNCELENDİ

Öğrenilen bilgilere göre Rize Cumhuriyet Başsavcılığında spor suçlarından sorumlu Cumhuriyet Savcısı Murat Çalış, saldırıya mağrus kalan gazeteciler Selman Kutlu ve Ahmet Çağlar Yıldırım'ın şikayet etmesi üzerine, Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun kapsamında başlatılan tahkîkat kapsamında olay ile ilgili görüntüleri inceleme altına aldı.

Yapılan görüntü incelemesi sonrasında Volkan Babacan, Ufuk Ceylan, Yalçın Ayhan, Mahmut Tekdemir, Barboros Vehbi Gözneli, İlker Yıldız, Volkan Bostan ve Koray Akyüz'ün olaylara karıştığının belirlendiği bildirildi.

Görüntülerden yapılan belirleme sonrası savcı Çalış, bu kişilerin ifadelerinin alınması ve meydana gelen olayın en başında hakarete uğradığı iddia edilen Emre Belözoğlu'nun ise tanık olarak dinlenmesi için Küçükçekmece Cumhuriyet Savcılığına dosya kapsamında yazı yazdı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu