Esnaflara Müjde: Esnaf Kart Geliyor

Esnaflara yaptığı alışverişlerde kolaylık ve indirim sağlayacak "Esnaf Kart" yakında kullanıma sunulacak.

Esnaflara Müjde: Esnaf Kart Geliyor
Esnaflara Müjde: Esnaf Kart Geliyor Harun Gürcan

TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, uzun zamandır hayata geçirmek için çalışma yaptıklarıyla ilgili esnafı mutlu edecek Esnaf Kart açıklamasında bulundu. Hayata geçirmek istedikleri bu proje ile ile ilgili olarak Esnaf Kart çalışmasında yavaş yavaş sona geldiklerini söyleyen Genel Başkan Palandöken, en kısa sürede piyasaya sürülecek olan kartı isteyen tüm esnaf ve sanatkarlara ücretsiz dağıtılacağını ifade etti. Palandöken, esnaflar sahip oldukları Esnaf Kartla öncelikle akaryakıt olmak üzere birçok alanlarda esnaf ve sanatkarlara çok sayıda indirim sağlanacağına dikkat çekti.

Bu piyasaya sürülecek olan Esnaf Kartın kullanım alanları ve sağlayacağı faydalarla ilgili bilgi veren Palandöken, "Esnaf ve sanatkarlar hem ticari hem de bireysel araçları için başta akaryakıt, oto lastiği ve benzeri alanlarda, ailesi için yapacağı giyim, konaklama harcamalarında çok sayıda avantaja sahip olacak. Projemizin ikinci ayağı ise esnafın kendi arasında yaptığı alışverişlerde de bu indirimlerden yararlanmasıdır. Ülke genelinde bulunan 2 milyon esnaf, sanatkar ve aileleriyle birlikte 10 milyonu aşkın kişinin bu karttan yararlanması hedeflenmektedir." ifadelerini kullandı.

SADECE EVLER İÇİN DEĞİL İŞ YERLERİ İÇİN DE KULLANILABİLECEK

TESK Genel Başkanı Palandöken, kartı kullanmak isteyen esnaf ve sanatkarların sadece ev alışverişleri için değil, işler yerlerine yapacakları alışverişte de kullanabileceğini belirterek, şu sözleri kullandı,

"Bu ay projemizin ilk ayağında esnaf ve sanatkarlar indirimli elektrik kullanmaya başlayacak. 82 liranın üzerinde elektrik faturası ödeyen her esnaf ve sanatkar ister işletmesinde, ister evinde, isterse anne babasının evinde dilediği elektrik firmasından alacağı indirimli elektriği kullanmaya başlayacak. Esnaf ve sanatkar bundan sonra TESK üyesi olmanın avantajını hayatının her alanında hissedecek ve kullanacak."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu