Fikri Işık'tan Metehan'a Makam Aracı

Hakkari'de PKK ile meydana gelen çatışmada şehit olan Piyade Üsteğmen Serkan Çakal'ın 9 yaşında ki oğlunun sünnet düğünü için Milli Savunma Bakanı Fikri Işık kendise ait makam aracını tahsis etti.

Fikri Işık'tan Metehan'a Makam Aracı
Fikri Işık'tan Metehan'a Makam Aracı Harun Gürcan

Hakkari'de PKK ile meydana gelen çatışmada şehit olan Piyade Üsteğmen Serkan Çakal'ın 9 yaşında ki oğlunun sünnet düğünü için Milli Savunma Bakanı Fikri Işık kendise ait makam aracını tahsis etti. Kocaeli şehir merkezinde sünnet düğünü için hazırlanan otomobil, daha sonra Kandıra ilçesindeki Metehan'ın evinin önüne geldi Evin önünde mehter marşlarıyla karşılama yapıldıktan sonra makam aracına binen küçük Metehan, aracı bir süre inceledi ve annesi Zeynep Çakal ile fotoğraf çekindiler.

Daha sonra korumalar ile beraber caddede gezen Metehan, eline kumandayı alarak bol bol aracın sirenini çaldı.

KORUMLAR METEHAN'A ŞEMSİYE TUTTU

Metehan araçla gezerken vatandaşları selamladı, kısa gezinti ardından düğünün yapılacağı Prof. Dr. Turan Güneş İlçe Halk Kütüphanesi Salonuna geçti.

Yağmur yağmasından dolayı korumalar küçük Metehan'a şemsiye tuttular, daha hep beraber salona geçerek kendisi için ayrılan sandalyeye oturdu. Metehan'ın sünnet düğününe başlamak için herkes Bakan Fikri Işık'ı bekliyordu ve bakan salona geldikten sonra düğün başladı salonda ki çocuklar bol bol oynadı. Metehan ve annesi Zeynep Çakal'ın oynadığı zeybek, davetlilerin beğenisini oldukça beğenisini topladı.

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ve Garnizon Komutanı Korgeneral Metin Gürak'ın altın taktığı törende, Bakan Fikri Işık Metehan'a tam altın taktı ve düğün boyunca Metehan'a çeşitli hediyeler verildi.

"YALNIZ OLMADIĞIMIZI BİR KEZ DAHA GÖRDÜK"

Şehit üsteğmenin eşi Zeynep Çakal, Bakan Işık'ın oğlunun sünnet düğününe katılması ve makan aracını oğluna tahsis etmesinden onur duyduklarını belirterek, "Şehit ailesi olmanın gururu haricinde yalnız olmadığımızı bir kez daha gördük. Hem oğlum Metehan adına hem kendi adıma çok güzel bir etkinlikti. Her şey için teşekkür ederim. Bakan Bey Cumhurbaşkanımız Kocaeli'ne geldiğinde söz vermişti. Sözünü de tuttu." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu