İstanbul'da Büyük Çatışma

Olay, Vatan Caddesi üzerinde saat 18.20 sıralarında meydana geldi. Emniyet kaynaklarından alınan bilgiye göre, Vatan caddesi üzerinde Suriyeli iki grup arasında silahlı kavga çıktı.

İstanbul'da Büyük Çatışma
İstanbul'da Büyük Çatışma Harun Gürcan

Vatan Caddesinde saat 18.20 sularında gerçekleşti. Emniyetten alınan bilgilere göre, Vatan caddesi üzerinde Suriyeli iki grup arasında silahlı kavga meydana geldi. Vatan Caddesinde görevli Önleyici Hizmetler polisleri gerçekleşen tartışmaya müdahalede bulundu. Polisler ile Suriyeliler arasında çatışma çıktı. O sırada patlayan silahlardan bir kurşun polis memurunun bacağına geldi. Olayda 2 kişi daha yaralandı. Olay yerine birden fazla polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Yaralılar, ambulansla Haseki Eğitim ve Araştırma Hasatnesi'ne kaldırıldı. Kavga eden iki gruptan birkaç kişi gözaltına alındı. Olay ile ilgili çok yönlü tahkîkat sürüyor.

"HALK SURİYELİ'Yİ LİNÇ ETMEK İSTEDİ"

Polisin tabancayı kontrol ederken yanlışlıkla bacağını vurduğunu söyleyen görgü tanığı Mustafa Erdoğan, "Silah sesleri geldi buradan, ondan sonra kaçtılar. Yolu geçerken bir tanesi burada vuruldu. Sonra köprünün oraya gittiler, köprünün orada bir tanesi 2-3 el ateş etti. 3 polis kaçtı. Polise ateş eden Suriyeli'nin silahı yere düştü. Polis üzerine atladı yakaladı. Daha sonra bir polis geldi tabancayı yerden aldı. Silaha bakayım derken polis kendini bacağından vurdu. Daha sonra halk Suriyeli'yi linç etmek istedi. Polisler kaçırdılar. İki tanesi yaralandı, 1'ni sağ götürdüler ama 1 tanesi öldü herhalde." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu