Domuz Sürüsü İstanbul'a İndi

İstanbul’da dün öğle saatlerinde etkisini gösteren yağmurun sonrasında Seyrantepe’deki Türk Telekom Arena Stadyumu arkasında ki ormanlık alana domuz sürüsü girdi.

Domuz Sürüsü İstanbul'a İndi
Domuz Sürüsü İstanbul'a İndi Harun Gürcan

İstanbul’da dün öğle saatlerinde etkisini gösteren yağmurun sonrasında Seyrantepe’deki Türk Telekom Arena Stadyumu arkasında ki ormanlık alana domuz sürüsü girdi. Domuzları görüntüleyen bir vatandaş, "Bunlar insanı ezip geçerler. İnanılmaz ya. Büyük bir sürü geçti" ifadelerini kullandı. Yavrularıyla beraber bir süre ormanda ilerleyen sürü daha sonra gözden kayboldu.

"İSTANBUL'DA GÖRÜLECEK NADİR MANZARA"

Sürüyü stadyumun arkasında bulunan sitedeki evinin balkonundan cep telefonuyla görüntüleyen bir vatandaş, bu anları sosyal medyada paylaştı. Vatandaş çekimi yaparken, "20-30 tane var. Bunlar insanı ezip geçerler. İnanılmaz ya. Büyük bir sürü geçti. Bu İstanbul'da görülebilecek çok nadir manzaralardan birisi" dedi.
Çok sayıda yavruları olan domuz sürüsü bir site sakini tarafından cep telefonuyla görüntülendi. Görüntülerde domuz sürüsünün ormanda ilerlediği görülüyor. Yavrularıyla beraber bir süre ormanda ilerleyen sürü daha sonra gözden kayboluyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu