Şırnak'ta 5 Katlı Bina Yerle Bir Oldu

Şırnak’ın Cizre ilçesinde kentsel dönüşüm projesi kapsamında yıkım kararı alınan bir bina daha çalışmaların sürdüğü sırada çöktü.

Şırnak'ta 5 Katlı Bina Yerle Bir Oldu
Şırnak'ta 5 Katlı Bina Yerle Bir Oldu Harun Gürcan

Şırnak’ın Cizre ilçesinde kentsel dönüşüm projesi kapsamında yıkım kararı verilen bir bina daha çalışmaların devam ettiği esnada çöktü. Çökme anı cep telefonu kamerasıyla kaydedilirken, bu sırada çevrede bulunan vatandaşlar sağa sola kaçıştı. Aynı mahallede önceki gün de yıkım çalışması gerçekleştiriken 4 katlı bir otel çökmüş, çöken binanın çevresinde güvenlik önlemlerinin alınmaması tepkilere neden olmuştu.

CEP TELEFONU KAMERASI KAYDETTİ

Olay, Cizre ilçesi Sur Mahallesi’nde gerçekleşti. Alınan bilgilere göre, kentsel dönüşüm projesi kapsamında yıkım kararı alınan ve boşaltılan 5 katlı bina, yıkım çalışmaları yapıldığı sırada çöktü.
Çökme anı, çevredeki bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerde, iş makinesinin çalışma yaptığı sırada binanın çöktüğü, altında ve çevresinde bulunanların ise sağa sola kaçıştığı görüldü. Yolun ise yalnızca araçların geçişini önlemek için bir kamyonla kapatılması dikkat çekti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu