Nazlı Çelik Erzurum'da Öğrencilerle Buluştu

Erzurum Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencilerine verdiği konferansta konuşan Nazlı Çelik öğrencilerin yoğun ilgisine karşı çok mutlu oldu.

Nazlı Çelik Erzurum'da Öğrencilerle Buluştu
Nazlı Çelik Erzurum'da Öğrencilerle Buluştu Harun Gürcan

Erzurum Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencilerine verdiği konferansta konuşan Nazlı Çelik öğrencilerin yoğun ilgisine karşı çok mutlu oldu. Öğrencilerden gelen,"Boynunuza taktığınız ay-yıldızlı kolyeyi MHP Lideri Bahçeli mi hediye etti?" sorusuna karşı Nazlı Çelik, "Sayın Bahçeli hediye etmedi" cevabını verdi.

"BİRİLERİNİ RAHATSIZ ETSE DE GURURLA TAŞIYORUM"

Öğrencilerin sevgi gösterisinde bulunduğu Nazlı Çelik, haberci olarak kendisine ait kırmızı çizgileri olduğunu ifade ederek, "Kırmızı çizgimiz çok net. Bu ülkenin birlik bütünlüğüne zarar verebilecek hiçbir habere bültenimizde yer vermiyoruz. En büyük şansımın bu topraklarda doğup, büyümek olduğunu düşünüyorum. Birilerini rahatsız etse de büyük bir gururla bu boynumdaki ay-yıldızlı kolyeyi takıyorum. Şehit haberlerinde, kadına şiddet, çocuk istismarında, maganda terörü gibi bu konular kırmızı çizgimiz. Bunlarda tarafsız olamıyoruz" dedi.

"DAĞLICA'DA EN DEĞERLİ HABERİMİ YAPTIM"

Dağlıca ve Nusaybin'de yaptığı haberlerle ilgili de konuşan başarılı muhabir Çelik, şunları söyledi: "Destek amacıyla 'Onların yanına gitmeliyim' dedim ve Genelkurmay Başkanlığı'na izin için yazı yazdım. İzin çıkınca en uzak noktadaki Dağlıca'yı seçtim. Onlarca şehit verdiğimiz Dağlıca'ya hiçbir televizyoncu gitmemişti. Benim için Dağlıca'da en değerli haberimi yaptım. Efeler Taburu'nu görüntüledik. Coğrafya açısından harika bir yer. Mehmetçik küçük bir mağara içinde yatıp kalkıyor. Orayı teröristlerden arındırmak için amansız bir mücadele sürüyor. 2 metre yüksekliğinde kar var. Normal şartlarda konuşmakta bile zorlanırsınız. Gencecik Mehmetçikler orada vatanı korumak için, sizler, bizler rahat uyuyalım diye görev yapıyor. Biz de onların haberlerini yaptık. Oralarda görev yapanlar unutulmadıklarını bilmek istiyorlar. Bana 'Mili maç izler gibi sizi izledik' dediler."

"SİYASETE GİRMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM"

Öğrencilerden gelen, "Siyasete girecek misiniz?" sorusuna Çelik, "Herkes bildiği işi yapmalı. Siyaseti, siyasi haberleri çok seviyorum. Ankara'ya gidiyorum, mülakatlar yapıyorum, konuk alıyorum. Ama böyle bir düşüncem yok" dedi.

"BAHÇELİ Mİ HEDİYE ETTİ?" SORUSUNA NOKTAYI KOYDU

Çelik, "Boynunuza taktığınız ay-yıldızlı kolyeyi MHP Lideri Bahçeli mi hediye etti?" sorusuna karşı ise, "Sayın Bahçeli hediye etmedi. Ben bunu yıllar önce almıştım. Bahçeli, sevdiğim, takdir ettiğim bir siyasetçi. Kendisi de alsaydı büyük bir mutlulukla kabul ederdim" yanıtını verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu