Adana'da ki Akraba Katliamı Sırrını Koruyor

Adana’da 5 akrabasını öldürüp intihar eden Denizhan Dener’in sevgilisi 25 yaşındaki Hanım Kaya, konuştu.

Adana'da ki Akraba Katliamı Sırrını Koruyor
Adana'da ki Akraba Katliamı Sırrını Koruyor Harun Gürcan

Adana’da 5 akrabasını öldürdükten sonra intihar eden Denizhan Dener’in sevgilisi 25 yaşındaki Hanım Kaya, konuştu. DHA muhabirinin telefonla ulaştığı Kaya, "Olanları anlayamıyorum. Artık dermanım kalmadı" dedi. Sevgilisi 39 yaşındaki Denizhan Dener’in, kendisini istemek için Adana’ya çağırdığı yakınlarını öldürmesinin şokunu yaşayan Hanım Kaya, cenazeden sonra sessizliğe gömüldü. Kaya, katliamı yapan sevgilisiy ile ilgili kendisine yöneltilen sorularla ilgili olarak "Artık dermanım kalmadı" diye cevap verdi.

Hanım Kaya, sevgilisi Denizhan Dener’in, emekli vali İsmet Metin ile kendisini büyüten halası Gönül Cengiz de dahil 5 akrabasını öldürdükten sonra intihar etmesinin evlenmek istemeleri ile ilgisinin bulunmadığını polise verdiği ifadede belirtti.

"ARTIK DERMANIM KALMADI"

Sevgilisi Denizhan Dener’in cenazesinin sonrasında Hanım Kaya’ya, DHA muhabiri telefonla ulaştı."Çok kötüyüm" diyen Hanım Kaya,6 yıllık ilişkilerinin trajik bir biçimde sonlanmasıyla yıkıldığını ifade etti. Bir yakınının yanına yerleştiğini anlatan ve çevresinde ’Zeynep’ adı ile tanınmış Hanım Kaya, katliamı yapan sevgilisi için "Sevgi doluydu, bu yüzden de olanlara anlam veremiyorum. Kendimi çok kötü hissediyorum. Artık dermanım kalmadı" demekle yetindi.
Ayrıca 13 yaşındayken babasını kalp krizinden, 18 yaşındayken de annesini kanser hastalığı sonucu kaybeden Denizhan Dener’i, yakınlarını katledipintihara götüren gerçek sebebinne olduğu ise henüz aydınlatılamadı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu