Özbek Uyruklu Kadını Öldüren Zanlı Yakalandı

Fatih'te, çöp konteyneri içinden, önce çuvala sonrasında valize konulmuş halde bulunan Özbekistan uyruklu kadın cesedinin şüphelisi yakalandı. Suçunu itiraf ettiği öğrenilen şüphelinin ifadesinde, onunla olan fotoğrafları eşine göndermekle tehdit ettiği için öldürdüğünü itiraf etti.

Özbek Uyruklu Kadını Öldüren Zanlı Yakalandı
Özbek Uyruklu Kadını Öldüren Zanlı Yakalandı Harun Gürcan

Fatih'te, çöp konteyneri içinden, önce çuvala sonrasında valize koyulmuş şekilde bulunan Özbekistan uyruklu kadın cesedinin zanlısı yakalandı. Suçunu itiraf ettiği öğrenilen şüphelinin ifadesinde, onunla olan fotoğrafları eşine göndermekle tehdit ettiği için öldürdüğünü söyledi.

İstanbul Fatih Kumkapı Güvenlik Caddesinde geçen Çarşamba günü çöp konteyneri içerisinde ilk olarak çuvala sonrasında valize koyularak ikiye katlanmış ve palet ipi ile bağlanmış şekilde bir kadın cesedi bulundu. Yüzü tanınmaz halde ve üzerinde herhangi bir kimlik bulunmayan cesedin kime ait olduğu belirlenemedi. Olay ile ilgili çok yönlü bir araştırma başlatan Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, cadde üzerindeki güvenlik kamera görüntülerini tek tek inceledi. Ekiplerin yaptığı 5 günlük çalışma sonrasında kamera görüntülerinden cinayeti şüphelisinin eşkalini belirledi. Şüphelinin, evli ve 4 çocuk babası Yılmaz Yavuzaslan (28) olduğunu berledi. Kumkapı Langa Karakol Sokak üzerindeki bir kahvehaneye yapılan operasyonda Yılmaz Yavuzaslan gözaltına alındı.

CİNAYETİ İTİRAF ETTİ

Asayiş Büro Amirliği'nde sorgusu yapılan Yavuzaslan , cesedin Özbekistan uyruklu Dildora İnomova'ya (35) ait olduğunu ve onu kendisinin öldürdüğünü itiraf etti. Yavuzaslan verdiği ifadede, uzun zamandır beraber olduğu İnomova'nın, günlük kiralık evde kaldığını söyledi. Yavuzaslan , beraber oldukları sırada İnomova'nın, birlikte oldukları fotoğrafları eşine göndermekle tehdit ettiğini söyledi. Yavuzaslan , bunun üzerine sinirlenerek mutfaktan eline aldığı meyve bıçağı ile İnomova'yı önce çeşitli yerlerinden bıçakladığını sonrasında da eliyle boğarak öldürdüğünü itiraf etti. Daha sonra dışarıdan çuval ve valiz aldığını söyleyen Yavuzaslan, İnomova'nın cesedini elini kolunu bağladıktan sonra önce çuvala sonrasında da valize koyduğunu, sonrasında sırtında taşıyarak çöp konteynırına attığını ifadesinde belirtti.

Asayiş Büro Amirliği'ndeki sorgusu tamamlanan Yavuzaslan , adliyeye sevk edildi. Şüphel, çıkışta basın mensuplarının sorularını ise cevapsız bıraktı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu