Fenerbahçe Beşiktaş Derbisine Bu Hareket Damga Vurdu

Topsuz alanda yaşanan ve nedeni belirlenemeyen gerginliğin ardından araya hakem ve futbolcular girdi. Aydınus ve her iki takımdan futbolcuların araya girmesiyle olay yatıştı.

Fenerbahçe Beşiktaş Derbisine Bu Hareket Damga Vurdu
Fenerbahçe Beşiktaş Derbisine Bu Hareket Damga Vurdu Harun Gürcan

Topsuz alanda meydana gelen ve nedeni bilinmeyen Volkan-Talisca arasında ki gerginlikten sonra araya hakem ve futbolcular girdi. Aydınus ve her iki takımdan futbolcuların araya girmesiyle beraber olay yatıştı.

Talisca'nın Volkan Demirel'e yaptığı "orta parmak" işareti tansiyonların tekrar yükselmesine neden oldu. Aydınus, Volkan Demirel'e yaptığı itirazlardan dolayı sarı kart gösterdi. Fenerbahçeli kaleci Volkan Demirel'in de Talisca'ya küfür ettiği kameralara yansıdı.

VOLKAN'DAN AÇIKLAMA GELDİ

"Talisca'nın bana yaptığı bir hareket var, ben kendisinden özür diledim ama o bana orta parmak işareti yaptı. Hakem bunu görmedi, biz sahada da bunu anlatamadık. Van Persie dilini çıkarttı diye ceza aldı, Talisca da ceza almalı. Bunu ben yapsam, Emre yapsa Arda yapsa yer yerinden oynardı ama yabancı futbolcu yapınca bir şey olmuyor. Maçtan sonra da yanına gittim ama olmuyor. Şenol Güneş hocama da söyledim, bunlar yanlış işler. Yarın öbür gün dışarıda Talisca ile karşılaşırız, sorarım tabii."

İŞTE TALİSCA'NIN ORTA PARMAK HARAKETİ YAPTIĞI O AN

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu