Diva 40 Adet Valizini Aldı ve Yola Çıktı

Özel bir TV kanalında yayınlanacak gezi şov programı için bir araya gelen Banu Alkan, Burcu Esmersoy, Safiye Soyman ve Bülent Ersoy dün yola çıktı.

Diva 40 Adet Valizini Aldı ve Yola Çıktı
Diva 40 Adet Valizini Aldı ve Yola Çıktı Harun Gürcan

Özel bir TV kanalında ekranlara gelecek olan gezi şov programı için toplanan Banu Alkan, Burcu Esmersoy, Safiye Soyman ve Bülent Ersoy dün yola çıktı.

BÜLENT ERSOY 40 ADET BAVULLA GİTTİ

Yapımcık görevini Bloom Medya'nın, yönetmenliği ise Mustafa Kotan'ın üstlendiği bu yeni programın çekimleri; Hindistan, Nepal ve Vietnam'da yapılacak. Uçağın kalkış saatinden 1 saat önce havalimanına gelen Diva Bülent Ersoy, yerlerin tozunu alan siyah ve şık kıyafetiyle dikkatleri yine üzerine çekti. 40 adet bavulla yola çıkan Ersoy'un, bavulları saatler öncesinden havalimanına taşındı. Burcu Esmersoy ve Banu Alkan ise 5'er bavulla grubun mütevazı isimleriydi. Bülent Ersoy'un bavulları uzun bir sıra oluştururken görenler "Diva yine abartmış" demekten kendilerini alamadı.

SOYMAN MORLARA BÜRÜNDÜ

Mor renkli elbisesi ve takılarıyla dikkatleri toplayan diğer isim Safiye Soyman da 15 bavulla yola çıktı. Soyman'ın, bavullarına da mor renkli kurdeleler taktığı dikkatlerden kaçmadı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu