Survivor Bu Hafta Elenen Belli İsim Belli Oldu

Survivor 2017'de bu hafta ki eleme adayı bu akşam yapılan ada konseyinde belli oldu.

Survivor Bu Hafta Elenen Belli İsim Belli Oldu
Survivor Bu Hafta Elenen Belli İsim Belli Oldu Harun Gürcan

Survivor 2017'de 6 Mayıs gecesi oynanan dokunulmazlık oyununun ardından eleme adayları da seçildi. Ünlüler ve Gönüllülerin kıyasıya yarıştığı dokunulmazlık oyununun kazanan tarafı bu hafta ünlüler takımı oldu.

BİREYSEL SEMBOL OYUNUNU ANIL KAZANDI

Gönüllüler dokunulmazlık oyununu kaybettikten sonra bireysel dokunulmazlık oyunu oynadılar. Yarışmacılar bireysel dokunulmazlık oyunu kazanmak için büyük bir çaba sarf ettiler ve oyun sonunda gönüllüler takımında bireysel dokunulmazlık sembolünü Anıl kazandı.

TUĞÇE MELİS, ELEME POTASINA GİRDİ

Dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler ada konseyinde bir oylama yaptı. Yapılan oylama ile ismi en fazla yazılan yarışmacı Tuğçe Melis olarak eleme potasına girdi. İkinci eleme adayı ise bireysel dokunulmazlığı kazanan Anıl tarafından seçildi. Anıl bu hafta ki ikinci eleme adayı olarak Ogeday'ı seçti. İkinci dokunulmazlıkta ilk oyunlar 1-1 biterken final turuna geçildi. Finalde Serhat Akın ilk turda Ogeday'a saniyelerle kaybederken Sema büyük bir fark atarak Elif'i geçmeyi başardı. Oyun sonucunda kazanan taraf bir önce oyunda olduğu gibi ünlüler takımı oldu. İkinci dokunulmazlık oyununun ardından yapılan ada konseyinde Berna eleme adayı olarak seçildi.

TUĞÇE MELİS ADAYA VEDA ETTİ

İki oyunu da kaybeden gönüllüler takımından eleme potasına, Ogeday, Tuğçe Melis ve Berna girdi. Yapılan SMS oylaması sonuçlarına göre adaya gönüllüler takımından Tuğçe Melis adaya veda etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu