Gmail'e Yeni Güncelleme

Google'nın mail servisi olarak kullanıcılarına sunduğu Gmail'e telefondan girenler için yeni bir güncelleme geldi. Peki bu güncelleme ile Gmail'de neler değişecek?

Gmail'e Yeni Güncelleme
Gmail'e Yeni Güncelleme Harun Gürcan

Google'ın Android işletim sistemlerinde yerleşik olarak gelen e-posta istemcisi olan Gmail uygulaması yeni güncellemesini kullanıcılarına sundu. Bu yeni gelen güncelleme özellikle güvenlik noktasında önemli geliştirmeler barındırıyor.

İŞTE GMAİL'E GETİRİLEN YENİ GÜNCELLEME

Android kullanıcılarına hizmet vermekte olan Gmail uygulaması, internet ortamında dolaşan en dikkat çeken zararlı yazılımlarından birisi olarak görülen phishing için önemli geliştirme ve önlemler içeriyor.

Gmail uygulaması için en son yayınlanan yazılım güncellemesi, kişisel bilgileri en kolay ele geçirme seçeneklerinden birisi olan phishing için uygulamayı daha güvenli hale getirmekte. Getirilen güncelleme sonrası uygulama sayesinde, gelen elektronik postaların içinde yer alması olası zararlı yazılım ve linkler erken uyarı desteği veriyor. Bu sayede kullanıcılar, gerçek gibi görünen fakat girildiği takdirde kişisel bilgileri karşı tarafın erişimine sunan zararlı kod ve yazılımları engelliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu